Rezidenční komplex bungalovů od 86 m² s bazénem a dětským koutkem, Santa Pola - Alicante

Santa Pola, Španělsko | 86 m²

ID 01353-1
Kontakt
285 000 EUR
bez DPH, bez poplatků

Nabízíme exkluzivní rezidenční komplex ve španělském Alicante v oblasti Santa Pola.

Nyní, když byla dokončena a předána první fáze této Rezidence, bychom Vám rádi představili druhou fázi tohoto exkluzivního rezidenčního komplexu bungalovů o velikosti od 86 m² se zahradou od 64 m² a možností si vybrat buďto bungalov se 2 nebo 3 ložnicemi. Rezidence nabízí soukromou výstavbu a bazén a dětský koutek pro vyžití volného času.

Gran Alacant je skupina urbanizací umístěných na mysu Santa Pola, mezi horami a pláží Carabassí. Samozřejmostí je dostupnost veškerých služeb včetně nákupní centrum pár metrů odtud, velký rekreační areál, kavárny, restaurace.

Na jedné straně sousedí s hlavní silnicí, jeho východní strana je orientována na pláže s jemným pískem a rozsáhlými borovými lesy.

Gran Alacant se nachází vysoko na mysu nad nedotčenou pláží Carabassi se zlatým pískem a průzračně modrým mořem. Nádherný výhled na Středozemní moře spolu s blízkostí letiště z něj činí ideální místo jak pro perfektní dovolenou, tak pro život celkově. Nedaleký maják má výhled na ostrov Tabarca, kam se lze dostat lodí z nedalekého města Santa Pola.

K předání v červnu 2023.

KategorieRodinné domy
LokalitaSanta Pola, Španělsko
Velikost2 pokoje
Plocha užitná86 m²
Plocha pozemku300 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Santa Pola
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře