Stavební pozemek 900 m², Radotín - Praha 5

Praha | 900 m²

ID 01497
Kontakt
14 000 Kč za m²

**Prodej stavebního pozemku v části Radotín, Praha**
Nabízíme k prodeji stavební pozemek v atraktivní lokalitě Radotín, který je ideální pro výstavbu rodinného domu či rezidenčního projektu. Pozemek se nachází v klidné a přitom dobře dostupné části Prahy, vhodné jak pro rodiny, tak pro investory hledající perspektivní nemovitost. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost včetně škol, školek, obchodů a restaurací. Díky dobré dostupnosti veřejnou dopravou a rychlému spojení s centrem města je tato lokalita ideální pro život i práci.

**Parametry pozemku:**
Celková plocha cca 2 700 m²
Pozemek se skládá ze dvou parc. č. 2086/8 a 2086/13. Pozemky jsou přístupné z ulice Kalabisova, MČ Praha Radotín. Lokalita je klidným ostrovem umístěným vysoko nad údolím řeky Berounky. Dle platného územního plánu HLMP je pozemek umístěn ve funkční ploše OB-A (převážná část pozemku) a OB-B (část přiléhající k uliční čáře). Lokalita je určená k zastavění izolovanými rodinnými domy.
Dle současné výměry je zde přípustných 551 m2 HPP, podmínečně přípustných je 832 m2 HPP. Minimální koeficient zeleně je stanoven na 0,65 při průměrné podlažnosti 1NP. Při průměrné podlažnosti umístěných staveb převyšující 2NP (včetně) je přípustný koeficient zeleně 0,8. Nabízí se zde rozdělení na tři pozemkové parcely o velikosti 900 m2 (současný majitel je ochoten po domluvě zajistit). Dle níže uvedeného plánku je zachován přístup z veřejně přístupné komunikace pro všechny parcely tak, aby na nich bylo možné umístit stavbu pro bydlení.

**Lze umístit:**
Přístup na pozemky je možný z ulice Kalabisova, která je v majetku Prahy (spravuje MČ Praha 16).
Technická infrastruktura na pozemku je dotažená v zadní části, nachází se tam elektřina (3x220V) a kopaná studna . V přilehlé komunikaci vede vodovod,
kanalizace a plynovod.

Tento pozemek poskytuje široké možnosti využití a je ideální pro vaše budoucí bydlení či investici. Pokud potřebujete pomoci s financováním Vašeho bydlení, můžeme Vám doporučit naši specialistku. Ráda Vám vše vyřídí, jak hypoteční financování, tak i nebankovní financování, což je v poslední době vzhledem k situaci velmi oblíbené.
Pro více informací kontaktujte makléře a domluvte si osobní schůzku.

Soubory ke stažení:

VIKY5
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPraha
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Plocha pozemku900 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Lokalita

Praha
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře