Stavební pozemek 607 m2, Praha 4 - Újezd u Průhonic, ulice Ke Splavu

Praha - Újezd u Průhonic | 607 m²

ID 01525
Kontakt
14 000 000 Kč
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Více než šestisetmetrový stavební pozemek s úchvatným okolím Milíčovsko-Botičké zeleně na Praze 4 se nachází v etapě Prestige rezidenčního projektu Park Újezd.

S etapou Prestige otevíráme nové možnosti pro ty, kteří mají touhu budovat svůj nový domov. Naše nabízené pozemky jsou plně napojeny na infrastrukturu, včetně moderních technologií a jsou vkusně zasazeny do pečlivě navrženého veřejného prostoru. Vyberte si svůj pozemek v Parku Újezd Prestige a začněte budovat svůj vlastní domov. S návrhem Vašeho nového domova Vám pomůže náš hlavní designový partner projektu Tempus Design.

Každý aspekt projektu Parku Újezd jsme navrhli tak, aby obohatil váš životní styl. Sportujte v našem fitness, odpočiňte si ve Spa, ponořte se do členitého klubového bazénu, zaběhněte přes údolí Botiče do překrásné Dendrologické zahrady vzdálené 200 metrů, bavte se s přáteli v restauraci Klubu, procházejte se našimi parky, pracujte v malých elegantních sdílených kancelářích. To vše je Park Újezd a každý, kdo si u nás v projektu koupí nemovitost nebo pozemek se automaticky stává členem klubu zdarma.

Celková plocha 607 m2. Na tomto pozemku můžete postavit dům o velikosti 300 m2.

Soubory ke stažení:

PÚ
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPraha - Újezd u Průhonic
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Plocha pozemku607 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Lokalita

Praha - Újezd u Průhonic
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře