Velký stavební pozemek 2135 m² na dvojdům o 4 bytových jednotkách, Mukařov (Praha - Východ)

Mukařov | 2 135 m²

ID 01269
Kontakt
15 000 000 Kč
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Dovolujeme si Vám nabídnout stavební pozemek umístěný v klidné části obce, vhodný k výstavbě dvou samostatných rodinných domů nebo dvojdomu se 4 bytovými jednotkami. Je zde možné realizovat stavbu až do výšky 9 metrů. Pozemek tedy nabízí dostatek prostoru i pro výstavbu menšího developerského projektu nebo na sídlo společnosti.

Obecní asfaltová komunikace vede přímo k hranici pozemku, kde se nachází veškeré inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda a kanalizace). Pozemek je oplocený, má bránu a okolo jsou okrasné, vzrostlé stromy a keře.

Jednou z hlavních výhod tohoto pozemku je skvělá lokalita s dobrou dopravní dostupností – autobusová zastávka Mukařov
(č. 491, 489, 385 a 428) se nachází 10 minut chůze od domu. Autem se dostanete do centra Prahy za cca 40 minut.
Veškeré občanské vybavení se nachází v pěší dostupnosti: mateřská školka, základní škola, sokolovna, pošta, obecní úřad, knihovna, restaurace, Penny Market, lékárna.

Okolí nabízí množství sportovního vyžití i relaxace. V blízkosti je spousta rybníků, rozlehlých lesů a krásných vyhlídek, každý si tak přijde na své.

Ráda Vám k této nabídce poskytnu veškeré informace, tento pozemek určitě stojí za prohlídku.

Poradíme, jak nejlépe zafinancovat Vaši nemovitost. Společně vybereme jaká banka je pro Vás nejvhodnější. Nemůžete doložit Váš příjem? I s tím si umíme poradit. Dokážeme zajistit jak hypoteční úvěry, tak firemní úvěry či nebankovní financování. Jednoduše pro každého najdeme cestu na jejímž konci je Vaše vysněná nemovitost. Všechny instituce máme pod jednou střechou, postačí Vám jedna schůzka v naší kanceláři Tempus living.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaMukařov
OkresPraha-východ
Plocha pozemku2.135 m²

Lokalita

Mukařov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře