Luxusní mezonetové byty 4+kk přímo u pláže, Marbella - Španělsko

marbella, Španělsko | 233 m²

ID 01403
Kontakt
1 900 000 EUR

V naší nabídce nově tento velkolepý mezonetový byt se třemi ložnicemi v urbanizaci přímo u pláže v Marbella.

Mezonetový penthouse představuje samotný vrchol luxusního bydlení v La Morera Playa. Nabízejí úroveň prostoru, která se běžně vyskytuje pouze ve vilách, obklopených bujnou krajinou a vodními prvky. Z rozlehlých soukromých teras na dvou podlažích si člověk vychutná skutečnou krásu přední pláže s výhledem na moře, který sleduje pobřeží a Středozemní moře až po obrysy Gibraltaru a severní Afriky v dálce. Zde se moderní pohodlí a luxus mísí s nadčasovou středomořskou rafinovaností ve skvěle dokončených domech.

La Morera Playa je urbanizace luxusních bytů navržených slavný architekt Melvin Villarroel a nachází se v La Reserva de Los Monteros, východně od města Marbella. Užívat si můžete kilometry písčité zlaté pláže a to těsně před Vašm novým domem. K dispizici je také komunitní zahrada o velikosti více než 10 000 m2.K dispozici:

24hodinový servis, klimatizace, Alarm, Sklad, Vestavěné skříně, výtah, WC pro hosty, Lázně - SPA, sledovací kamery, krb. plně vybavená kuchyň, bezpečnostní vchod, posilovna, Internet - Wifi, Jacuzzi, volitelný nábytek, bezpečnostní rolety, elektrické rolety, vyhřívaný bazén, krytý bazén, sauna, inteligentní domácí systém, mramorové podlahy, terasa, panoramatický výhled.

Mezonetový byt k nastěhování:

Byt 233 m2, 3 ložnice, 3 koupelny, terasy 213m2, - cena 1.900.000€

Byt 235m2, 3 ložnice, 3 koupelny, terasy 190m2 - cena 1.950.000€

Byt 253m2, 3 ložnice, 3 koupelny, terasy 274m2 - cena 2.150.000€

Tento krásný bytový komplex je již postaven.

Marbella je známá jako okouzlující letovisko a je oblíbeným místem bohatých a slavných, podporovaných zahraničními obyvateli, kteří jsou svedeni životním stylem. Ale i pro obyčejné lidi je toho v odpovědi na St Tropez na jihu Španělska k vidění a k pobavení. Marbella je ale také rájem pro milovníky golfu. Tucet nádherných hřišť umožňuje golfistovi hrát tento sport před neobvyklým pozadím, které poskytuje moře a hory. Historická část města, která se nachází v krásné zátoce, ukrývá krásná zákoutí typicky andaluské chuti s obílenými domy a pomerančovníky zdobícími ulice a náměstí. Ideální prostředí pro ochutnání některého z chutných receptů místní kuchyně.

Marbella je zaslouženě jednou z hlavních destinací Costa del Sol. Jeho vynikající klima, pláže, přírodní prostředí a hlavní sportovní komplexy jsou jen některé z bezpočtu atrakcí, které toto město na pobřeží Málagy nabízí. Jasným důkazem vysoké kvality jeho infrastruktury je Puerto Banús, jedno z nejreprezentativnějších míst v Marbelle. Tento slavný přístav, obklopený exkluzivní zástavbou, každoročně přivítá některé z největších a nejluxusnějších jachet na světě.

Od Cabopina po Guadalminu nabízí Marbella návštěvníkům 26 kilometrů krásného pobřeží s řadou sluncem zalitých pláží vybavených všemi druhy služeb, které zahrnují moderní hotely, rezidenční komplexy, obchody a restaurace. Pláže San Pedro de Alcántara, hlavního populačního centra méně než deset kilometrů od Marbelly, jsou dobrým příkladem rovnováhy mezi přírodou a turistickým rozvojem.

KategorieByty 4+kk
Lokalitamarbella, Španělsko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná233 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

marbella
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře