Prostorné 3kk v novostavbě s rozlehlou terasou, 2x parkovacím stáním, Ostrava - Poruba

Studentská, Ostrava | 174 m²

ID 01488
Kontakt
23 700 000 Kč
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Exkluzivní bydlení v srdci přírody a moderního komfortu!

Výhodná lokalita: Nachází se v jedné z nejžádanějších oblastí Ostravy - Poruby, s bezprostřední blízkostí k úchvatnému lesu, který nabízí nepřeberné možnosti pro procházky, sportovní aktivity a relaxaci, přímo u vašich dveří.

Kvalita a prvotřídní vybavení: Tento byt disponuje ocelovou fasádou v kombinaci s keramickým obkladem v dolní části budovy, stojící na železobetonové konstrukci a zděných příčkách. Pohodlný přístup do bytu vám zajišťuje panoramatický výtah. Užijte si prostorné balkóny s prosklenými zábradlími a světlý interiér díky velkým hliníkovým HS portálům.

Soukromí: SO House se zasazuje o váš klid jako v rodinném domě. Toto se dosáhlo díky pečlivému plánování a realizaci stavebních prvků, orientaci bytů a akustické izolace, které podporují tiché a klidné prostředí, kde si můžete užívat svůj čas bez rušivých vlivů z okolí.

Díky fotovoltaice a tepelné izolaci je zajištěna nízká energetická náročnost budovy, což přináší úsporu nákladů na provoz.

Obývací pokoj s kuchyní 71,94 m²
Ložnice 30,35 m²
Pokoj 29,30 m²
Balkon 77,16 m²
Koupelna 9,54 m²
WC 3,29 m²
Technická místnost 4,56 m²
Zádveří a předsíň 25,58 m²


Bydlení a DESIGN: Spojením firmy Tempus Design a SO House nabízíme zdarma počáteční návrh kuchyně. Tempus Design je synonymem pro špičkový interiérový design, zaměřený na individuální potřeby klientů a vytváření prostředí, která vyjadřují jedinečný styl a vkus. Tato spolupráce s SO HOUSE otevírá dveře k realizaci kreativních konceptů do prestižních bytů. Tempus Design také nabízí možnost vytvoření si interiéru na míru nebo inspiraci jedním z již vyhotovených designů a realizaci interiéru na klíč. To umožňuje klientům plně vyjádřit svou osobnost prostřednictvím každého detailu domova.

Design bytu je pouze ilustrativní s možností aplikování stejného designu na požadovaný byt.

Nabízíme vám nejen byt, ale zážitek spojení kvalitního bydlení s blízkostí přírody. Tato nabídka je příležitostí pro ty, kteří hledají dokonalé propojení moderního života a krás přírody.


V naší nabídce bytů máme několik variant dispozičních řešení.


Kontaktujte nás pro další informace a nechte se unést touto výjimečnou nabídkou!

KategorieByty 3+kk
LokalitaStudentská, Ostrava
OkresOstrava-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná174 m²
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaSmíšená
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2024
Rok výstavby2024
En. náročnost b.A - Mimořádně úsporná
Ukazatel ENB35 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 148/2007 Sb

Lokalita

Studentská
Ostrava
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře