Luxusní byty od 3kk a penthouse s terasami a bazénem v přední linii golfového hřiště Cabopino, Marbella - Španělsko

marbella, Španělsko | 129 m²

ID 01397
Kontakt
499 000 EUR

AH residence Mabella má idylickou polohu v přední linii golfového hřiště Cabopino v Marbelle a jen kousek od privilegovaných a chráněných písečných dun a přístavu Cabopino. To vše vám zajistí klid, jaký byste si pro svůj domov přáli. Pouhých 15 minut odtud je pulzující město Marbella.

AH residence byla navržena tak, aby vám nabídla veškerý luxus resortu ve vašem vlastním domě. Jak ve společných prostorách, tak v interiéru každého z domů jde design a pohodlí ruku v ruce a vytváří vysoce atraktivní produkt, který nelze srovnávat s ničím jiným v této oblasti.

Domy na míru s prostornými, krásně orientovanými pokoji; velkoformátové porcelánové dlaždice, široká okna v obou ložnicích a obývacím pokoji, která umožňují svit přirozeného světla v kteroukoli denní dobu. Terasy na východozápad v8m umožní skvostné výhledy a relax se závanem čerstvého mořského vzduchu.

Předání bytu: konec roku 2023

Bytové jednotky a ceny:

2 ložnice, 2 koupelny, terasa - byt 1 patro 129 m2 za 499.000 €

2 ložnice, 2 koupelny, terasa - byt 1 patro 247 m2 za 541.000 €

3 ložnice, 2 koupelny, terasa - byt přízemí 284 m2 za 552.000 €

3 ložnice, 2 koupelny, terasa - přizemní byt 283 m2 za 610.000 €

Penthouse, 3 ložnice, 2 koupelny, terasa - byt 284 m2 za 552.000 €


Marbella je známá jako okouzlující letovisko a je oblíbeným místem bohatých a slavných, podporovaných zahraničními obyvateli, kteří jsou svedeni životním stylem. Ale i pro obyčejné lidi je toho v odpovědi na St Tropez na jihu Španělska k vidění a k pobavení. Marbella je ale také rájem pro milovníky golfu. Tucet nádherných hřišť umožňuje golfistovi hrát tento sport před neobvyklým pozadím, které poskytuje moře a hory. Historická část města, která se nachází v krásné zátoce, ukrývá krásná zákoutí typicky andaluské chuti s obílenými domy a pomerančovníky zdobícími ulice a náměstí. Ideální prostředí pro ochutnání některého z chutných receptů místní kuchyně.

Marbella je zaslouženě jednou z hlavních destinací Costa del Sol. Jeho vynikající klima, pláže, přírodní prostředí a hlavní sportovní komplexy jsou jen některé z bezpočtu atrakcí, které toto město na pobřeží Málagy nabízí. Jasným důkazem vysoké kvality jeho infrastruktury je Puerto Banús, jedno z nejreprezentativnějších míst v Marbelle. Tento slavný přístav, obklopený exkluzivní zástavbou, každoročně přivítá některé z největších a nejluxusnějších jachet na světě.

Od Cabopina po Guadalminu nabízí Marbella návštěvníkům 26 kilometrů krásného pobřeží s řadou sluncem zalitých pláží vybavených všemi druhy služeb, které zahrnují moderní hotely, rezidenční komplexy, obchody a restaurace. Pláže San Pedro de Alcántara, hlavního populačního centra méně než deset kilometrů od Marbelly, jsou dobrým příkladem rovnováhy mezi přírodou a turistickým rozvojem.

Pro více informací, aktuální dispozice a plánky mě kontaktujte.

KategorieByty 3+kk
Lokalitamarbella, Španělsko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná129 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

marbella
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře