Rezidenční apartmány s bazénem, terasami a výhledem na moře, Manilva - Španělsko

manilva, Španělsko | 99 m²

ID 01400
Kontakt
199 000 EUR

AM Manilva beach splňuje to co naši klienti požadují. Moderní bydlení blízko pláže, města a s dostupnost na letiště Malaga.

V AM Beach Residence bude vaším hlavním sousedem moře, klidný soused, jehož zvuk vás neobtěžuje, ale spíše uvolňuje, který můžete díky jeho blízkosti navštívit kdykoli budete chtít a který vás přivítá s úsměvem širokým jako pláže.

AM Beach residence se nachází ve druhé linii od pláže a spojuje typické kouzlo andaluského pobřeží. Komplex se nachází na hranici mezi Costa del Sol a Costa de la Luz, na "Nové zlaté míli". Manilva a její málo přeplněné pobřeží vám nabízí nejen velkou rozmanitost krajiny, ale dlouhé pláže s pozvolným vstupem do moře. Na plážích se potkáte hlavně s místními.

Bezpochyby budete mít rychlé spojení do všech míst na andaluském pobřeží po dálnici nebo městskou dopravou, budete jen 30 minut od letišť, jako je Gibraltar nebo 50 minut od mezinárodního letiště Malaga (AGP).

Útulný a světlý je každý byt v AM Beach residence. Byty jsou navrženy jako funční a projektant velmi dbal na kvalitu použitých materiálů.

Vyberte si, který model bydlení nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Dispozice apartmánů v přízemí vyniká soukromým zahradním prostorem, který je díky svým obrovským terasám ideální pro větší rodiny s dětmi. Další byty v patrech mají krásné a prostorné terasy s výhledem na moře.

Vybrané ceny bytů:

Přízemní byt se 2 ložnicemi, terasou, 2 koupelnami, 99m2 - sklep a garáž v ceně: 199.000€

Byt v prvním patře se dvěmi ložnicemi, terasou, 2 koupelnami, 107m2 - sklep a garáž v ceně - 223.000 - 239.000€

Byt ve třetím patře se třemi ložnicemi, terasou, 2 koupelnami, 109m2 - sklep a garáž v ceně - 249.000€ - 350.000€

Další byty v nabídce. Napište si o plánky a zarezervujte s námi prohlídky. Aktuálně prodáno 62% bytů v tomto projektu

Byty k nastěhování na konci roku 2024

Obec Manilva se nachází v provincii Malaga, 97 km od hlavního města Malagy a 35km od Gibraltaru

S délkou 35,30 km tvoří sjednocovací bod mezi Costa del Sol a Campo de Gibraltar. Manilva má přibližnou nadmořskou výšku 128 m. nad hladinou moře, roční srážky 750 l./m2 a průměrná teplota 19ºC.

Orografie je konfigurována jako řada zvlněných kopců, které postupně stoupají od moře směrem do vnitrozemí, což umožňuje současně užívat si zelenou nebo venkovskou turistiku a modrou nebo námořní turistiku.

KategorieByty 3+kk
Lokalitamanilva, Španělsko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná99 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

manilva
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře