Nabízíme 95 luxusních bytů s velkorysými vnitřními prostory, prostornými terasami, excelentní výhledy na moře, Estepona - Španělsko

estepona, Španělsko | 99 m²

ID 01419
Kontakt
249 000 EUR

V nádherné lokalitě Estepona centro - jen 150 metrů od pláže. Naprosto jedinečná nabídka.

Exkluzivní projekt zahrnující 95 luxusních bytů s velkorysými vnitřními prostory, prostornými terasami, excelentní výhledy na moře. Společenské prostory, bazény a klubová zóna.

Karo Estepona je rezidenční komplex, který vyniká svým moderním architektonickým designem s elegantními liniemi. S nepřekonatelnou polohou v srdci Estepony, se všemi službami, které může prvotřídní turistické město nabídnout: školy, nákupní centra, supermarkety, zdravotní středisko, obchody, bary, restaurace a obchody předních národních a mezinárodních značek . A to vše 150 m od nejbližší pláže

Karo Estepona se skládá z 95 bytů s 1, 2 a 3 ložnicemi s nejvyšší kvalitou konstrukce. Uzavřený a soukromý areál s bazénem, ​zahradou a společnými prostory, kde si můžete užít volný čas.

V ceně parkovací místo v garáži a sklep 10m2. Vybavení kuchyně spotřebiči, nábytkem, vybavení koupelnovým nábytkem, sanita v koupelně. Klimatizace samozřejmostí.

Nepochybně jedna z nejlepších možností, jak žít v Esteponě, blízko pláže a města

CENY:
2 LOŽNICE + 2 KOUPELNY - 88m2 + TERASA 11m2 od 249.000€
3 LOŽNICE + 2 KOUPELNY -110m2 + TERASA 18m2 od 325. 000€

Byty k předání: 3Q/2024

Pro více iformací a plánky nás kontaktujte vyplněním formuláře.

Náš názor:

Naprosto jedinečná možnost skvělého bydlení blízko pláže a za velmi dobrou cenu. Estepona je jedno z nejhezčích letovisek na Costa del Sol. Cena nových bytů je výrazně výše než jsou ceny u tohoto projektu, Pokud zvažujete byt využívat také ke komerčnímu pronájmu, tak projekt Karo je vzhledem ke svému umístění skvělá volba. Property management nabízíme exkluzivně pouze našim klientům.

Radek

Estepona
Estepona je město a obec v comarca na Costa del Sol , jižní Španělsko. Nachází se v provincii Málaga, která je součástí autonomního společenství Andalusie. Jeho okres se rozkládá na ploše 137 kilometrů čtverečních v úrodném údolí protkaném malými potoky a hornatými oblastmi, kterým dominuje Sierra Bermeja, která na vrcholu Los Reales dosahuje nadmořské výšky 1 449 m. Estepona je známá svými plážemi, které se táhnou podél přibližně 21 km pobřeží. Je to oblíbené letovisko a prázdninová destinace.

Díky svému přírodnímu prostředí, obklopenému mořem a horami, má Estepona mikroklima s více než 325 slunečními dny v roce.

Estepona je oblíbenou celoroční prázdninovou destinací; má dvě pláže s modrou vlajkou EC, moderní sportovní přístav s mnoha tapas bary a restauracemi. V centru města s bílými stěnami je mnoho obchodů a malebných náměstí.

KategorieByty 3+kk
Lokalitaestepona, Španělsko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná99 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

estepona
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře