Prodej bytu 2+kk, 72 m², Estepona, Španělsko

Estepona, Španělsko | 72m²

ID 142/4787
Kontakt
525 000 EUR

Luxus u moře
Darya Estepona je nová dominanta na Esteponě: její poloha na pobřeží nabízí výsadu žít u moře po celý rok. Světlo, design a prostor se potkávají v domácnostech, kde koncept luxusu znamená mnohem víc než jen nejlepší kvalitu a vynikající služby.

36 exkluzivních apartmánů různých typů a různých dispozic, navržených tak, aby splňovaly požadavky i těch nejnáročnějších klientů. A to vše s jediným společným jmenovatelem: kvalita. Exkluzivitu můžete vnímat v celé budově a je jasně vidět od okamžiku, kdy vstoupíte do dveří. Výjimečnost a elegance projektu je patrná od podlahy ke stropu.

Unikátní poloha
Jedinečné místo u moře, kde můžete žít po celý rok. Darya Estepona nabízí možnost žít městským životním stylem ve výjimečném prostředí v nejexkluzivnější budově v oblasti.

Tento komplex stojí na břehu moře a má ideální polohu užívat si umění, kulturu a gastronomii v regionu. Obyvatelé komplexu mají také k dispozici širokou nabídku volnočasových a zábavních možností na pobřeží Costa del Sol a k příležitostem všech druhů sportu, včetně desítek golfových hřišť v bezprostřední blízkosti. Příroda, volný čas, gastronomie a sport v jediném konceptu.

Komplex je umístěn přímo na promenádě u moře, v blízkosti zářícího majáku, který přitahuje pozornost k této exkluzivní oblasti na pobřeží Costa del Sol.
Tento inovativní koncept bezpochyby stanoví nový architektonický standard na pobřeží, které již dosáhlo zasloužené světové slávy.

Nekonečné výhledy
Domy navržené a postavené pro život. Na místě, kde si můžete užívat mírného a příjemného klima regionu a užít si vše od příležitostných prázdninových návštěv až po zasloužený zlatý odchod do důchodu. Terasy nabízejí další obytný prostor, který je nedílnou součástí nemovitosti, moře je tak součástí domu.

KategorieByty 2+kk
LokalitaEstepona, Španělsko
Okres
Velikost2 pokoje
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná72 m²
Plocha podlahová72 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění4
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Estepona
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře