Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TEMPUS DESIGN

Náš tým je složen ze specialistů vytvářejících interiéry dle vizí našich klientů, kde nechybí zakomponování nejmodernějších trendů a  technologií. Každé návrhy, které denně pro klienty řešíme, pro nás nejsou rutinní záležitostí, nýbrž další výzvou, aby se v novém bytě cítili opravdu jako doma.  

Při naší práci používáme nejen nabídku nejznámějších nábytkářských firem (katalog www.aidda.cz patří do naší skupiny), ale vymýšlíme i nové atypické designy, které následně necháváme vyrábět na míru.

Ovšem skvělý výsledek nám vždy zaručí i výborná komunikace našeho týmu, neboť pro nás je tato práce i naplňujícím koníčkem. A to je pro nás klíčové, neboť nejen díky originalitě architektů a designerů, ale i preciznosti a dlouholeté zkušenosti ostatních z týmu, jsme Vám schopni nabídnout službu all inclusive, tedy úplně vše od prvotní vizualizace až po realizaci s kvalitním dohledem.  

Nechejte se tedy unášet vlastními představami, práci nechte na nás a užijte si svůj nový domov opravdu naplno. Věřte, že pro nás je vždy největším potěšením, spokojenost v srdcích našich klientů.  

NAŠE REALIZACE

NAŠE REALIZACE

MODERN

MODERN

INDUSTRIAL

INDUSTRIAL

CLASICCO

CLASICCO

LUXURY

LUXURY