Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

The Sapphire

Estepona

The Sapphire, drahokam na pobřeží Costa del Sol. Skutečně exkluzivní rezidenční komplex díky malému počtu domů i jeho umístění, se skládá ze 14 jednotek a nabízí 2, 3 a 4 pokojové apartmány, které tvoří autentický ráj u moře. Projekt má jedinečný a průkopnický design s nejvyššími standardy kvality.
Výjimečný projekt, ve kterém bude váš každodenní život příjemnější než kdy dříve. Probuďte se každé ráno za zvukem vln. Otevřete okna a uciťte středomořský vánek. Ponořte se do luxusu.

Klenot Costa del Sol – ráj u moře
Sapphire se nachází v jedné z nejexkluzivnějších oblastí města Estepona. Jen pár minut chůze od přístavu, v blízkosti centra města a výjimečného spojení s Puerto Banus, Marbella a letišti Malaga a Gibraltar.

Estepona představuje spojení bohatého kulturního dědictví a staré rybářské vesnice s kosmopolitní atmosférou, více než 10 golfových hřišť v blízkém okolí a kompletní nabídku aktivit pro volný čas. K tomu přidejte více než 20 km pláží vybavených bary, restauracemi a vodními aktivitami.
Vše, co potřebujete k odpočinku a péči o svou mysl a tělo, je ve vašem obytném komplexu The Sapphire. Vnitřní a venkovní bazény, které si můžete užívatt po celý rok, spa lázně a plně vybavená posilovna. Komplex má přímý přístup na pláž. Všechny výhody bydlení na pobřeží Costa del Sol jen jeden krok odtud.
 

Ke stažení

 

Fotogalerie