Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

The Island

Estepona

Poslední volné apartmánové domy.
The Island je inovativní rezidenční projekt umístěný v bezprostřední blízkosti pláže na pobřeží Costa del Sol a nabízí absolutní soukromí, zelenající se okolí a nejmodernější vybavení. The Island se skládá z 3, 4 a 5 pokojů o celkové rozloze 319 až 449 metrů čtverečních, včetně přízemí, teras a solária. Moderní, luxusní městské domy, všechny s vlastní střešní terasou s vířivkou, pergolou, keramickou dlažbou a umělou trávou. Venkovní grilovací prostor. Nabízí výhled na moře, společný prostor s rozsáhlými plaveckými plochami a 50m olympijský bazén. Domácí lázně – sauna a parní lázeň, vlastní krb, klimatizaci se systémem chlazení/topení. Vlastní podzemní garáž s osobním přístupem do domu přes dostatek prádelny a servisu. Poskytuje absolutní soukromí a bezpečí – bezpečnostní dveře, bezpečnostní žaluzie, dvojité zasklení.

Jako jedna z nejvyhledávanějších a nejznámějších rezidenčních destinací v Evropě pokrývá pobřeží Costa del Sol téměř každou atraktivní možnost pro majitele domů, kteří hledají luxusní životní styl ve Středozemním moři nebo vynikající investiční příležitost k pronájmu.

The Island, jeden z mála luxusních rezidenčních projektů, který se nachází v nejexkluzivnější části Estepony, s pláží na dosah a s moderním architektonickým designem.

Ke stažení

 

Fotogalerie