Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

The Cape

Cabopino, Marbella

The Cape je rezidenční komplex v Cabopino složený z 23 městských domů a 2 vil. Tento přímořský komplex se nachází v obci Marbella (Málaga), jednom z nejkrásnějších míst na pobřeží Costa del Sol, v bezprostřední blízkosti golfového hřiště, s vynikající polohou blízko jak písečné pláže, tak přístavu.
Pokud jste si vždy představovali, že žijete v prostorném domě, kde byste se mohli probudit s úchvatným výhledem na moře, je to vaše příležitost konečně najít svůj vysněný dům.
Díky své vynikající poloze poskytuje všechny služby: sportovní centra, supermarkety, mezinárodní školy, zdravotnická střediska, plážové bary a restaurace, stejně jako obchodní a rekreační prostory. Na letiště Málaga-Costa del Sol a na vysokorychlostní vlakové nádraží dojedete autem za méně než 20 minut.

EXKLUZIVITA V PŘÍRODNÍM PROSTŘEDÍ VAŠICH SNŮ
Tato poloha ve Středozemním moři má průměrnou roční teplotu 20 stupňů a více než 320 dní slunečního svitu ročně. Pobřeží s golfovým rájem je jistá sázka jak pro amatéry, tak pro profesionální golfisty, kteří chtějí trénovat kdykoli v průběhu roku.
Všechny nemovitosti mají 3 ložnice s vlastním příslušenstvím, obývací pokoj, jídelnu s kuchyňským koutem. Všechny místnosti nabízejí nádherný výhled na Středozemní moře. Domy mají také soukromý bazén, prostornou terasu a širokou soukromou zahradu, kde si můžete užít krásy tohoto regionu.
Rezidenční oblast nabízí absolutní bezpečnost a klid díky bezpečnostním kamerám.

ke stažení

 

fotogalerie