Naše služby

Proč prodávat s námi

Výběr správného realitního agenta pro prodej vaší nemovitosti bude jedním z vašich nejdůležitějších rozhodnutí. Může to znamenat rozdíl mezi tím, že vaše nabídka „visí“ na trhu dlouhé měsíce či roky, nebo se prodá rychle a dobře, za cenu, kterou si zaslouží. Prodej a nákup nemovitostí s sebou vždy nese mnoho otázek a činností, se kterými je potřeba se vypořádat. Odborný přístup, zkušenosti a dobré rady mohou přinést významný rozdíl a udělat z této často obávané a životně důležité transakce příjemný zážitek.

  • Používáme ověřené fotografy a vytvoříme pro vás profesionální propagační materiály s krásnými fotkami vaší nemovitosti. 
  • Zajistíme homestaging a poradíme, jak zvýšit atraktivitu nemovitosti.
  • Dokážeme připravit videoprezentaci na vysoké úrovni, včetně natáčení drony. 
  • Marketingovou strategii a materiály vždy přizpůsobíme potřebám klienta a konkrétní prodávané nemovitosti.
  • Jsme číslo jedna mezi českými realitními kancelářemi ve sledovanosti na sociálních sítích.
  • Maximálně respektujeme soukromí našich klientů a jakoukoli nemovitost jsme schopni prodat v režimu off-market
  • Naši zkušení realitní makléři se specializují na různé typy nabídek a klientely, a tak dokážou nabídnout skvělý servis k maximální spokojenosti každého klienta.
  • investičními projekty oslovujeme napřímo široké spektrum ověřených investorů.

TEMPUS LIVING je první realitní společnost v České republice, která působí na trhu budoucnosti. Vyrostli jsme z pražského týmu pro rozvoj pozemků, se zázemím investičního portfolia ve 30 zemích, ve společnost poskytující skutečně komplexní služby, a která tak přináší revoluci tradičního realitního modelu.

Uvědomujeme si, že je důležitější než kdy jindy pomáhat našim klientům a partnerům přizpůsobit se současným velmi bouřlivým změnám na trhu. Díky naší investorské činnosti, která je nezbytná při práci na mezinárodních projektech, máme v celém EMEA regionu širokou síť kontaktů a partnerů.

TEMPUS LIVING víme, jak oslovit potenciální kupce kombinací osobního přístupu s inovativními marketingovými nástroji a využitím naší rozsáhlé mezinárodní sítě. S moderními komunikačními kanály pracujeme atraktivně a efektivně, a tak je TEMPUS LIVING nejvíce sledovanou českou realitní společností na Instagramu

NAŠE HODNOTY

Integrita – Kreativita – Empatie – Inovace

Ve všem, co děláme, podporujeme důvěru, otevřenost a integritu. K světu přistupujeme s otevřenou myslí. Stále usilujeme o to, abychom se navzájem zlepšovali. Kreativita je v našich genech. Nejsme jen agenti, jsme lidé. Byli jsme ve vaší kůži a víme, že porozumění a podpora v každém kroku realitního procesu je esenciální součástí naší práce. Jsme neoblomní a vášniví ve všem, co děláme.
S podporou špičkových technologií, průzkumů trhu a zázemím skutečně mezinárodního podnikání pomáháme majitelům, investorům a developerům využívat příležitostí a přidávat významnou hodnotu jejich podnikům. 

Kombinace všech těchto faktorů nám pomohla stát se jedním z nejvyhledávanějších komerčních realitních partnerů v regionu EMEA.

NAŠE MEZINÁRODNÍ ZKUŠENOSTI

S více než 20 lety zkušeností na místním a regionálním trhu rezidenčních i komerčních nemovitostí jsme tu, abychom vám pomohli s vašimi potřebami. Zde je několik příkladů naší práce:


Rezidenční
Naše marketingové a networkingové aktivity vyústily v rychlý a úspěšný prodej 2 bytových domů v Londýně a bytového domu ve Vídni a Mnichově.

Administrativní
Díky našemu místnímu zastoupení a znalostem trhu jsme usnadnili prodej kancelářské budovy v Londýně.

Komerční

Příkladem našich mezinárodních odborných znalostí v oblasti komerčních nemovitostí je prodej logistického areálu v Torontu.

TEMPUS LIVING s.r.o.
TEMPUS LIVING s.r.o.TEMPUS LIVING s.r.o.
V parku 2294/4
148 00
Praha