Investiční příležitosti

Velkou část našeho portfolia tvoří exkluzivní nabídky nemovitostí k bydlení či investici, které nejsou veřejně prezentované pomocí tradičních inzertních kanálů. V těchto případech maximálně respektujeme soukromí zadavatelů a oslovujeme investory a zájemce s konkrétními nabídkami, aniž bychom používali běžně dostupné realitní servery. 

Rádi i vám představíme projekty vhodné právě pro vás, které na internetu nenajdete.

Naší široké síti investorů nabízíme atraktivní portfolio investičních příležitostí a pomáháme tak dosahovat opravdu vynikajících výsledků ve zhodnocování majetku. Každému klientovi se věnujeme individuálně a strategii navrhujeme vždy na základě jeho specifických potřeb a možností. Ačkoli existují základní principy, které jsou pro všechny společné: maximální návratnost a minimální riziko.

Nabídka investičních příležitostí zahrnuje například:

  • Pozemky s územním a stavebním povolením pro developery, pro výstavbu obytných či obchodních zón, logistických areálů či jiným využitím dle přání klienta. 
  • Exkluzivní nabídky činžovních domů před nebo po rekonstrukci, na skvělých adresách. 
  • Zavedené hotely a ubytovací zařízení v různých koutech naší země i v zahraničí, či nemovitosti v atraktivních lokalitách vhodné k přebudování na hotel či apartmány.

Kontaktujte nás

 
TEMPUS LIVING s.r.o.
TEMPUS LIVING s.r.o.TEMPUS LIVING s.r.o.
V parku 2294/4
148 00
Praha