Pronájem luxusního wellness centra, 250m², Praha 8 - Karlín

Sokolovská 694/102, Praha - Karlín | 250 m²

ID 00786
Kontakt
120 000 Kč za měsíc

Nové luxusní wellness v srdci Karlína má plochu 213 m² a nachází se v 1NP novostavby v ulici Sokolovská, Praha 8 - Karlín, nedaleko metra Křižíkova.
Součástí wellness jsou i plně vybavené kanceláře, které se nacházejí ve stejné komplexu o velikosti 37 m². Obchodní prostor je součástí nového, již dokončeného developerského projektu Karolina Plaza sestávajícího ze sedmi bytových objektů o různých podlažích s kancelářskými a obchodními prostory spojených s obchodní pasáží Karolina Plaza mezi ulicemi Sokolovská a Křižíkova. Přímo v projektu se nachází cca 218 bytových jednotek a mnoho komerčních prostor.

Vybavení wellness:

recepce, technické místnosti, 3x masérna, 1x jacuzzi místnost, kuchyňka, sprcha pro masáže, šatna dámská/pánská, 3x wc, 3x sauna, pára, odpočinková místnost s vyhřívanými lavicemi a chlouba wellness – odpočinková relaxační místnost, kde se nachází tropická zelená živá stěna a mořský svět s 5 luxusními akvárii, které dotváří celou atmosféru spa.
Jsou zde použity ty nejlepší materiály mozaiky a zařizovacích předmětů, na zemi a stěnách jsou luxusní stěrky té nejvyšší kvality. Světla led krystal, které navozují příjemnou atmosféru a nesmí chybět kvalitní zónové ozvučení celého prostoru. Vytápění podlahovým topením a disponuje vlastní vzduchotechnickou jednotkou, která patří mezi nejlepší na trhu. Najdeme zde také technickou místnost, kde je celé IT prostoru.
Masážní koje jsou plně vybaveny elektrickými lehátky, vanou, a samozřejmě všemi drobnými věcmi, které jsou potřeba na kvalitní masáže. Dobrou atmosféru doplňují bodová světla, která jsou zapuštěna v podlaze.
Dámské a pánské šatny mají vestavěné skřínky, které jsou opatřeny čipovými zámky. V prostoru saun můžeme najít 2 sprchy, které se ovládají elektronickou baterií, 1x vědro se studenou vodu a výrobník ledu.
Součástí pronájmu je veškeré drobné vybavení vč. PC, tiskárny, kuchyňky s lednicí, topnou clonou atd. Pro provoz spa nic nechybí. Jako bonus prodeje je také know how včetně klientely, která si tento prostor oblíbila.
V kancelářských prostorech, které jsou součástí wellnes, najdeme jednací místnost, místnost pro 2 kancelářské stoly, samostatnou kuchyňku a také toaletu. Prostor lze také využít jako obchod, jelikož se nachází ve frekventované části pasáže.

Pronájem 120.000,-Kč/měs. + poplatky cca 30.000,-Kč/měs.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieObchodní prostory
LokalitaSokolovská 694/102, Praha - Karlín
OkresHlavní město Praha
Plocha užitná250 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB155 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Sokolovská 694/102
Praha - Karlín
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře