Pronájem luxusního wellness centra, 250m² - Praha 8, Karlín

Sokolovská 694/102, Praha - Karlín | 250m²

ID 00518
Kontakt
120 000 Kč za měsíc

Nové luxusní wellness v srdci Karlína má plochu 213 m2 a nachází se v 1NP novostavby v ulici Sokolovská, Praha 8 - Karlín, nedaleko metra Křižíkova.
Součástí wellness jsou i plně vybavené kanceláře, které se nacházejí ve stejné komplexu o velikosti 37 m2. Obchodní prostor je součástí nového, již dokončeného, developerského projektu Karolina Plaza sestávajícího ze sedmi bytových objektů o různých podlažích s kancelářskými a obchodními prostorami spojené s obchodní pasáží Karolina Plaza mezi ulicemi Sokolovská a Křižíkova. Přímo v projektu se nachází cca 218 bytových jednotek a mnoho komerčních prostor. Celý objekt se stal vyhledávanou obchodní pasáží v Karlíně.

Vybavení wellness:
Celý prostor byl navržený tak, aby uspokojil tu nejnáročnější klientelu a splnil tak požadavky luxusního spa v centru města, které je určeno nejen pro turisty, ale také pro manažery a náročné klienty, kteří vyhledávají čistotu, kvalitu a luxus v oblasti wellness.

Celý prostor se skládá z:
recepce, technické místnosti, 3x masérna, 1x jacuzzi místnost, kuchyňka, sprcha pro masáže, šatna dámská/pánská, 3x wc, 3x sauna, pára, odpočinková místnost s vyhřívanými lavicemi a chlouba wellness – odpočinková relaxační místnost, kde se nachází tropická zelená živá stěna a mořský svět s 5 luxusními aquarii, které dotváří celou atmosféru spa.
Jsou zde použity ty nejlepší materiály mozaiek a zařizovacích předmětů, na zemi a stěnách jsou luxusní stěrky té největší kvality. Světla jsou z led krystal, které navozují dobrou atmosféru a nesmí také chybět kvalitní zónové ozvučení celého prostoru. Prostor je vytápěn podlahovým topením a také disponuje vlastní vzduchotechnickou jednotkou, která patří mezi nejlepší na trhu. Najdeme zde také technickou místnost kde je celé IT prostoru.
Masážní koje jsou plně vybaveny nejlepšími elektrickými lehátky, vanou, ale také všemi drobnými věcmi, které jsou potřeba na kvalitní masáže (ohřívač,..). Dobrou atmosféru doplnují bodové světla, které jsou zapuštěny v podlaze.
Dámská a pánská šatna má vestavěné skřínky, které jsou opatřeny čipovým zámkem. V prostoru saun, můžeme najít 2 sprchy, které se ovládají elektronickou baterií, 1x vědro se studenou vodu, ale je zde také výrobník ledu, od známé německé značky.
Součástí prodeje je veškeré drobné vybavení vč. PC, tiskárny, kuchynky s lednicí, topnou clonou atd. Pro provoz spa nic nechybí. Jako bonus prodeje je také know how prostoru, vč. základné klientely, která si tento prostor oblíbila.
Kancelářské prostory, které jsou součástí wellness mají stejně použité kvalitní materiály a můžeme zde najít vstup, jednací místnost, místnost pro 2 kancelářské stoly, samostatnou kuchynku a také wc. Prostor lze také využít jako obchod, jelikož se nachází na frekventované části pasáže.

Součástí wellness jsou i plně vybavené kanceláře, které se nacházejí ve stejné komplexu o velikosti 37 m2.
Kancelářské prostory jsou součástí wellness, mají použité stejně kvalitní materiály
a můžeme zde najít vstup, jednací místnost, místnost pro 2 kancelářské stoly, samostatnou kuchyňku a také wc. Prostor lze také využít jako obchod, jelikož se nachází na frekventované části pasáže.

Pronájem 120.000,-Kč/měs. + poplatky cca 30.000,-Kč/měs.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieObchodní prostory
LokalitaSokolovská 694/102, Praha - Karlín
OkresHlavní město Praha
Plocha užitná250 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
Umístění objektuCentrum obce
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB155 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Sokolovská 694/102
Praha - Karlín
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře