Pronájem Kanceláře, Jiráskovo nám. 6, Praha 2 (Tančící dům)

Jiráskovo náměstí, Praha - Nové Město | 2965m²

ID 00498
Kontakt
1 145 Kč za m2/měsíc

Máte jedinečnou příležitost pronájmu kanceláře ve světoznámé budově Tančícího domu na Rašínově nábřeží, v němž se snoubí výtvarné umění spolu s moderní architekturou.

Tančící dům, jinak také Ginger and Fred, oficiálním jménem původně Nationale Nederlanden Building, dokončený roku 1996, stojí v Praze na pravém břehu Vltavy na rohu Rašínova nábřeží a Jiráskova náměstí.Pojmenován je podle tvaru svých dvou nárožních věží, inspirovaných slavným meziválečným tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Masivnější z nich symbolizuje mužský element (Fred), který je propojen s druhou věží symbolizující ženský element (Ginger) a v tomto střetu vyjadřuje pohyb celé budovy.Tančící dům navrhl Vlado Milunić spolu s Frankem O. Gehrym, kterého k projektu přizval investor. Interiéry kanceláří investora byly z části svěřeny britské architektce českého původu Evě Jiřičné.

V budově je v 6 podlažích 2965 m² využitelných kancelářských ploch, v nejvyšším patře je restaurace o ploše 679 m², v přízemí a suterénu (původně zamýšlených jako prodejní plochy) je konferenční středisko o ploše 400 m². Původní prostory kongresového centra a galerie byly později také přeměněny na kanceláře. Přízemí je řešeno jako velkoprostor s přístupem od hlavní recepce a z venku od nábřeží. V přízemí se nachází kavárna.

Okolí budovy vám zaručí bezproblémové parkování a recepci s 24 hodinovým přístupem. Lukrativní poloha budovy též zaručuje efektivní dopravní spojení na hlavní silnice a dálnice ve všech směrech (Pražský městský okruh, D1, D5 a D8) a současně přístup k městské hromadné dopravě jako je (metro B Karlovo náměstí) a tramvajové linky (Jiráskovo náměstí, Palackého náměstí a Karlovo náměstí).

Energetický štítek budovy třídy E.

Cena volných kancelářských prostorů
5. patro: kancelář 10,9 m², volné ihned, nájem 10.900,- Kč + 1.635,- Kč služby
6. patro: kancelář 18 m², volné ihned, nájem 18.000,- Kč + 2.700,- Kč služby

KategorieKanceláře
LokalitaJiráskovo náměstí, Praha - Nové Město
OkresHlavní město Praha
Plocha užitná2.965 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
Rok kolaudace1996
Rok výstavby1994
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Jiráskovo náměstí
Praha - Nové Město
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře