Luxusní apartmány přímo na pláži na prodej, La Mata, Torrevieja - Alicante (Costa Blanca), Španělsko

Alicante, Španělsko |

ID 00475
Kontakt
info v RK

Akustická izolace, vyztužené dveře, předinstalace klimatizace, videovrátný, za příplatek garáž a sklad. Tento nový projekt na pláži má různé modely apartmánů. Za 299.000, - € si můžete pořídit apartmán s bočním výhledem na moře, který má 3 ložnice a 3 koupelny, jeho rozloha je 106 m2. Apartmány s přímým výhledem na moře nabízíme od 339.000, -Kč.

Tato novostavba se nachází ve městě La Mata, Torrevieja (Alicante), obklopeném všemi potřebnými službami; Supermarkety, plážové bary, restaurace a nádherná promenáda s více než 2 km pláže se zlatavým pískem, díky které se budete cítit skutečně privilegované. Luxusní komplex na pláži, pouhých 30 minut od centra Alicante a mezinárodního letiště El Altet.
Apartmán se nachází velmi blízko pláže La Mata, jedné z nejoceňovanějších oblastí jižního pobřeží Blanca. Budova leží na hlavním náměstí, v pěší vzdálenosti od supermarketů, zdravotního střediska, obchodů, restaurací, bank, pošty, lékárny, ... Všechny potřebné služby, pár metrů od zastávky autobusu. La Mata je okres Torrevieja a jeho vynikající komunikace s N-332 vám umožní dosáhnout golfová hřiště tak prestižní, jako jsou Vistabella Golf, La Finca, La Marquesa nebo Villamartin, za pár minut jízdy. Jen za 10 minut jízdy autem si můžete vychutnat pláže Orihuela Costa, La Zenia, Punta Prima nebo Campoamor.
Termín dokončení: listopad 2021

KategorieProjekt
LokalitaAlicante, Španělsko
Okres
Datum ukončení výstavby30. listopad 2021

Lokalita

Alicante
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře