Prodej vily a výrobní haly v klidné lokalitě Zásada 10 km od Jablonce nad Nisou.

Zásada | 826 m²

ID 01056
Kontakt
volejte makléři
Cena obsahuje pozemky, stavby a kompletní vybavení lihovaru a spojené technologie. Lze odkoupit nemovitosti samostatně., včetně provize

Nabízíme Vám k prodeji objekt o výměře 2 993 m² zastavěný rodinnou vilou 176 m² a výrobní halou s nádvořím 650 m².

Areál se skládá ze dvou objektů. Bytového, který je tvořen třípodlažní budovou a dále provozního objektu schváleného pro potravinářskou výrobu, ve kterém se v současné době nachází funkční provoz ovocného lihovaru a pěstitelské pálenice.

Celková výměra obytných ploch je v bytovém domě 176 m² ve třech patrech.
Objekt je částečně podsklepen a sklep se dá využívat i jako ochutnávková místnost.

Provozní objekt v současné době slouží jako ovocný lihovar, je dvoupodlažní, kde v přízemí
je umístěn sklad pro ovocné destiláty, přípravna kvasu a technologie na jeho destilaci.
V prvním podlaží se nachází prodejna, kanceláře, zázemí pro zaměstnance, sklady hotových výrobků, dílna pro stáčení a značení destilátu. Tento objekt je bezbariérový a jednotlivá podlaží jsou spojená výtahem. V dolní části objektu se nachází zpevněná plocha, která slouží pro uskladňování palet a parkování vozidel.

Lokalita tohoto areálu se nachází v obci Zásada, v okrese Jablonec nad Nisou, na pomezí Jizerských hor, Krkonoš a Českého ráje, kdy všechny tyto cíle jsou dostupné ve vzdálenosti
20 km.

V obci je mateřská škola, základní devítiletá škola, ordinace praktického lékaře, ordinace zubního lékaře, obchod se smíšeným zbožím, restaurace a sportovní areál s multifunkčním hřištěm. V těsné blízkosti areálu je lyžařský vlek a v zimním období výborný přístup k běžeckým tratím do 300 m.

Sto metrů od nemovitostí je autobusová zastávka s napojením na silnici 3. třídy směrem na Jablonec nad Nisou, Tanvald a Železný Brod.

Uvedený areál nabízíme kompletně vybavený nebo bez technologického vybavení k dalšímu využití. Také lze odkoupit nemovitosti samostatně.

Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě.
Pro více informací volejte makléři.

KategorieVýroba
LokalitaZásada
OkresJablonec nad Nisou
Plocha užitná826 m²
Plocha pozemku2.167 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Zásada
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře