Prodej luxusních vil ve Španělsku - San Pedro del Pinatar

San Pedro del Pinatar, Španělsko | 150 m²

ID 01118
Kontakt
459 000 EUR

Exkluzivní vily v San Pedro del Pinatar, poslední 2 volné! (3 nebo 4 ložnice)
Není mnoho nemovitostí z řad nových developerských projektů, které by byly dokončeny - mohly být předány v krátkém časovém horizontu svým novým majitelům. My pro Vás ale máme nabídku hned dvou takových!

Ke koupi Vám nabízíme poslední dvě úžasné vily v San Pedro del Pinatar (jedna se 3ložnicemi, druhá nabízí ložnice hned 4).

Jsme rádi, že Vám můžeme představit tyto exkluzivní nemovitosti, navržené jako optimální spojení prostoru s velkými okny zaplavujícími místnosti domu světlem a teplem. Jedná se o developerský projekt vystavěn za použití vysoce kvalitních materiálů s propracovaným designem, navíc s perfektní orientací.

Přízemí se skládá z jedné ložnice, koupelny, úložného prostoru, velkého obývacího pokoje a americká kuchyně spojené s jídelním koutem. Pouhým otevřením oken propojíme kuchyň a jídelnu se zahradou, což umocňuje atmosféru těchto krásných vil a umožňuje efektivní využití celého prostoru dohromady.

V patře jsou dvě koupelny a dvě/tři ložnice (z toho jeden se šatnou), každý pokoj se vstupem na venkovní terasu.

Vlastní bazén, který je součástí této výstavby, je umístěn tak, aby byl vystaven slunci po maximální denní čas, tedy se i lépe teplotě udržuje a umožňuje užívat si koupací sezónu co nejdéle. Součástí bazénu je také jacuzzi a ambient světla na noc.

Malá obec San Pedro del Pinatar má celkem asi 25 000 obyvatel, ale počet se výrazně zvyšuje v létě s jeho strategickou polohou podél severní pobřeží regionu Murcia. Město San Pedro del Pinatar je asi 2 km od pobřežní. Oblast se stala jednou z nejvíce významných turistických destinací podél Costa Calida s tichými vodami zátoky Mar Menor.

Pro Mar Menor jsou typické klidné vody. Pláže, nacházejí se ve Středozemním moři jsou přírodní, vychutnáte si zde naturální přírodu, nachází se v chráněné oblasti Las Salinas de San Pedero del Pinatar. Oblast je tradičním centrem zemědělství a rybolovu.

Zveme vás také k objevování gastronomie této obce, jejíž „Calderos“
a ryby jsou velmi oceňovány jak obyvateli, tak turisty. Místní gastronomii si vysloveně zamilujete, nebudete chtít opustit toto krásné místo.

Nejdůležitějšími body této oblasti jsou města San Pedro del Pinatar,
Lo Pagan a El Mojon.

KategorieVila
LokalitaSan Pedro del Pinatar, Španělsko
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná150 m²
Plocha pozemku150 m²
Stav objektuProjekt
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

San Pedro del Pinatar
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře