Prodej luxusní vily 400 m2 se 3 apartmány a pozemkem 575 m2 , bazénem a saunou ve městě Novi Vinodolski - Chorvatsko

Goranska, Novi Vinodolski, Chorvatsko | 400 m²

ID 00881
Kontakt
15 650 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Nabízíme luxusní vilu v klidné části oblasti Kvarneru - města Novi Vinodolski blízko rezortu Spa Novi v ulici Goranska (Chorvatsko), poblíž krásně upravené pobřežní vycházkové promenády Bribirská obala. Jsou zde nově vybudované betonovokamenitá odpočinková plata a cestičky s kvalitním přístupem do moře a celá obala je fascinující čistotou vody.

Z vily je výhled na moře a na ostrov Krk a poloha města je výhodná díky dobré dojezdové vzdálenosti z Čech.
Vila má díky vysokému nadstandardu vybavení kategorizaci 4 hvězdiček a díky bazénu, vířivce, sauně, pergoly, grilů a dostatku parkovacích míst poskytuje komplexní komfort. K dispozici je též prádelna s pračkou, sušičkou a možno využít též myčky nádobí.

2 apartmány mají 2 ložnice s vlastní koupelnou, veliký obývací pokoj a kuchyň s jídelním koutem. Třetí apartmán v přízemí má 1 ložnici, obývací pokoj a kuchyň s jídelním koutem. Ohřev teplé vody je zajištěn solárními panely. Vila disponuje centrální klimatizací.

Město poskytuje dostatek všech služeb potřebných pro plně komfortní pobyt v letovisku. Přes množství vynikajících pekáren, supermarketů, restaurací, cukráren a pěší zóny v centru města má i své dvě mariny, což je vhodné zázemí i pro milovníky jachtaření nebo vlastníky motorových člunů. Milovníci vína ocení veliké vinařství Pavlomir, kde mají nejen sudová vína ale i množství regionálních potravin od sýrů až po pančety. Ti, kdo mají rádi cykloturistiku mohou prozkoumat počínající vrchy Velebitu, který se táhne podél pobřeží až k Zadaru. Velkým benefitem je český vlastník nemovitosti a díky tomu je vynikající ochrana poskytnutí právních služeb včetně komfortu komunikace a poskytnutí veškeré projektové dokumentace a dokladů o řádném zkolaudování. Budova je postaveno v roce 2018 dle českého projektu i vysoce kvalitních standardů.

KategorieVila
LokalitaGoranska, Novi Vinodolski, Chorvatsko
Velikost3 pokoje
Plocha užitná400 m²
Plocha pozemku575 m²
Počet podlaží3
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Goranska
Novi Vinodolski
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře