Prodej zavedeného hotelu s restaurací v atraktivni oblasti Tachovska s užitnou plochou 1 197 m²

Přimda - Mlýnec | 1197 m²

ID 01294
Kontakt
info v RK
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Rádi bychom Vás pozvali do menšího hotelového zařízení v obci Mlýnec na Tachovsku.

Hotelové zařízení bylo v letech 2005 - 2012 od základu kompletně zrekonstruováno a z dříve opuštěného mlýna se stala krásná nemovitost v anglickém stylu.

V prvním podlaží se nachází restaurace o kapacitě 40 lidí. Restaurace je svou kuchyní vyhlášená. Tradiční je například nedělní kachna. Zařízení kuchyně nabízí nejmodernější vybavení včetně kapacitního mrazícího boxu.

S restaurací sousedí bar v anglickém stylu. Bar je inspirován britským vojevůdcem Horatiem Nelsonem. Jeho portrét a motivy jsou viditelné po celém baru. Celkový styl je pojat jako britský pánský klub, což hned na první pohled zaujme temnějším prostředí, stejně tak sběratelská minimalistická replika lodě. V kombinaci s krbem se nabízí naprostá idylka.

Ve druhém podlaží nalezneme hotelové pokoje a prostory pro chod hotelových pokojů. Pokoje jsou nabízeny ve dvou nebo třílůžkové úpravě. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením (toaleta, sprchový kout), nechybí ani varná konvice, skleničky, TV nebo nábytek, který byl na zakázku vytvořen speciálně pro potřeby hotelu.

Hotelové zařízení mimo jiné disponuje salonkem, který je perfektní pro pořádání firemních či svatebních akcí. Kapacita dosahuje 60 lidí.

Pozemek nabízí obrovské možnosti využití. Na nádvoří v nedávné době byl postaven jeden bungalov, který je možné v budoucnu rozšířit na více jednotek.

Na pozemku je možný chov zemědělského zvířectva. V minulosti se zde například chovali Přeštíci.

Před hotelem lze parkovat na menším parkovišti (8 parkovacích míst) nebo na parkovací ploše za hotelem určená pro větší vozidla (např. zájezdový autobus).

Hotel také disponuje svou vlastní studnou.


Lokalita hotelu v oblasti CHKO Český les nabízí velkou škálu aktivit. Ať už se jedná o známou zříceninu Přimda (5,5 km), nedaleký Ski areál Přimda či paintballové hřiště. V obci Přimda také nalezneme krytý bazén nebo posilovnu či saunu. V okolí se nachází mnoho cyklostezek s možností jízdy do nedalekého Německa

Krajské město Plzeň se nachází 30 minut jízdy po dálnici D5. Hotelového zařízení se nachází 15 km od německých hranic (Rozvadov), v blízkosti nájezdu na dálnici D5

Prohlídka možná prakticky kdykoli.

Hotelové zařízení má kvalitně zavedené jméno, což dokazuje i reportáž ČT z oblasti Mlýnce a Přimdy - https://www.ceskatelevize.cz/porady/10401441361-bezkotoulky/222471292050009/ (prosím, odkaz kopírujte).

Hotelové zařízení se nachází v blízkosti exitu 136 na dálnici D5, tak neváhejte a přijeďte se podívat.


Poradíme, jak nejlépe zafinancovat Vaši nemovitost. Společně vybereme, jaká banka je pro Vás nejvhodnější. Nemůžete doložit Váš příjem? I s tím si umíme poradit. Dokážeme zajistit jak hypoteční úvěry, tak firemní úvěry či nebankovní financování. Jednoduše pro každého najdeme cestu na jejímž konci je Vaše vysněná nemovitost. Všechny instituce máme pod jednou střechou, postačí Vám jedna schůzka v naší kanceláři Tempus Living.

Soubory ke stažení:

Hotel Starý Mlýn - průvodce
Prodej-zavedeneho-hotelu-s-restauraci-v-atraktivni-oblasti-tachovska-s-uzitnou-plochou-1-197-m2
KategorieUbytování
LokalitaPřimda - Mlýnec
OkresTachov
Plocha užitná1.197 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.E - Nehospodárná
Ukazatel ENB172 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Přimda - Mlýnec
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře