Prodej krásného hotelu s restaurací a užitnou plochou 1 197 m², ve velmi oblíbené vesnici Mlýnec

Přimda | 1197 m²

ID 01234
Kontakt
35 000 000 Kč

Rádi bychom Vás pozvali do menšího hotelu ve vesnici Mlýnec, který Vás obklopí svým historickým duchem v anglickém stylu a svou stoletou tradicí.

Restaurace v přízemí o kapacitě 60 lidí. Vedle restaurace se nachází bar s krbem, zařízený v anglickém stylu, kde si můžete vychutnat kvalitní whiskey s doutníkem. Nachází se zde také salonek o kapacitě 60 lidí, kde lze pořádat firemní/svatební večírky. Na nádvoří lze umístit místa k sezení.

Ve 2. patře se nachází 9 krásných pokojů s celkovou kapacitou 30 lůžek, a dále prostory pro personál.

Před hotelem lze parkovat na menším parkovišti (8 parkovacích míst), větší parkovací plocha se nachází za hotelem (15 parkovacích míst). Hotel také disponuje svou vlastní studnou.

Lokalita nabízí v blízkosti hotelu mnoho venkovních aktivit – zřícenina Přimda (5,5 km), 15 km od německých hranic, 35 min autem do města Plzeň.

Přijeďte se podívat a uvidíte sami, budete nadšeni!

Poradíme, jak nejlépe zafinancovat Vaši nemovitost. Společně vybereme, jaká banka je pro Vás nejvhodnější. Nemůžete doložit Váš příjem? I s tím si umíme poradit. Dokážeme zajistit jak hypoteční úvěry, tak firemní úvěry či nebankovní financování. Jednoduše pro každého najdeme cestu na jejímž konci je Vaše vysněná nemovitost. Všechny instituce máme pod jednou střechou, postačí Vám jedna schůzka v naší kanceláři Tempus Living.

KategorieUbytování
LokalitaPřimda
OkresTachov
Plocha užitná1.197 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.E - Nehospodárná
Ukazatel ENB172 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Přimda
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře