Prodej rodinného domu 4kk, pozemek 1 293 m² (Zbraslav - Praha 5)

Praha - Praha-Zbraslav | 76m²

ID 00443
Kontakt
14 250 000 Kč

Nabízíme krásný pozemek s rodinným domem 4+kk, s terasou a dvěma menšími sklepy na Praze 5. Pozemek je na polosamotě sousedí s rozsáhlým lesem, ve kterém není zřetelný turistický ruch, disponuje v 1/3 převýšením přibližně 8m nad sousedícími nemovitostmi a nabízí rozsáhlý výhled od Radotína až po Zbraslavskou stráň na druhém břehu Vltavy. Ostatní okraje pozemku jsou odděleny vzrostlými stromy a keři, proto nabízí optimální soukromí při skvělé dostupnosti do velkoměsta.

Do teď byla nemovitost zásobována z vlastní vydatné studny hluboké 25m s vodním sloupcem 15m a perfektní kvalitou vody. V červnu 2021 došlo k odkupu většinového podílu společných cest Městskou částí, která přislíbila vybudování kanalizace a vodovodu z peněz magistrátu hlavního města Prahy s pomocí dotací EU. Součástí prodeje je i zbylý podíl na těchto cestách, tak aby s ním mohl nový majitel nakládat dle vlastního uvážení.

K pozemku vedou dvě příjezdové cesty (z horní i spodní strany) a nemovitost se nachází na jeho horní polovině. Nemovitost je z části zděná a z části postavena ze dřeva s podezdívkou.


Na nemovitosti byla započata rekonstrukce a je v dobrém stavu. Rekreační objekt je jednopodlažní a po změně územního metropolitního plánu (2023) by byl vhodný na přístavbu dalšího patra.


Lokalita Závist je jedno z posledních míst v Praze s nedotknutelnou přírodou díky rezervaci Šance a nabízí naprostý klid s dosahem centra Prahy do 20 minut.

Pozemek s nemovitostí byl v minulém roce užíván jako úschova majetku v rámci stěhování a stavby na jiné parcele. Nyní čeká na vyklizení a oživení.

Prohlídky jsou však možné po předchozí domluvě kdykoliv.

KategorieRodinné domy
LokalitaPraha - Praha-Zbraslav
OkresHlavní město Praha
Velikost4 pokoje
Plocha užitná76 m²
Plocha pozemku1.293 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Praha - Praha-Zbraslav
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře