Prodej řadového rodinného domu (276 m2), Zdíkovská-Praha 5

Zdíkovská, Praha | 276m²

ID 00558
Kontakt
25 800 000 Kč

Nabízíme k prodeji velký řadový dům, o užitné ploše cca 280 m2, který je situován v ul. Zdíkovská v žádané lokalitě Praha 5, Císařka. Aktuálně byla dokončena kompletní rekonstrukce, která zahrnuje sanaci základů, nové podzemní izolace, novou zateplenou střechu, novou fasádu včetně zateplení, nová dřevěná okna(VECRA) s trojskly, nová a zvětšená garážová vrata, kompletně nové rozvody vody, elektřiny, odpadů a instalaci podlahového topení v celé ploše domu, renovaci zahrady, která nabízí příjemných 130 m2 (plus 45 m2 před domem) a obou hraničních plotů.
Původně tmavší části domu jsou díky instalovaným špičkovým slunečním světlovodům prosvíceny denním světlem. Lze konstatovat, že dům je na úrovni novostavby. Rekonstrukce je provedena bez nášlapných vrstev (podlah) a obkladů, aby si tyto mohl budoucí majitel realizovat dle svých představ a vkusu. Se stavební firmou je domluveno, že v případě zájmu dokončí dům na klíč dle požadavků kupujícího.
Budova má tři nadzemní podlaží, která jsou propojena novým dubovým schodištěm s kovovými prvky, přičemž díky umístění v mírném svahu, je ze spodního přístup na rovinatou zahradu přes novou terasu a vstup do domu je naopak situován ze druhého nadzemního podlaží. Na prohlídce sdělíme veškeré další informace.
Lokalita je velmi vyhledávaná díky klidu, sousedství sportovišť a parků, škol a školek, ale zároveň i dostupnosti obchodně zábavního centra Prahy 5 Anděl.

KategorieRodinné domy
LokalitaZdíkovská, Praha
OkresHlavní město Praha
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná276 m²
Plocha pozemku289 m²
Plocha zahrady175 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Zdíkovská
Praha
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře