Prodej dvougeneračního rodinného domu, 476 m², Hradešín u Úval

Hradešín | 476m²

ID 00379
Kontakt
5 990 000 Kč

Nabízíme vám rozsáhlý dvougenerační RD s nebytovým prostorem, v obci Hradešín, Praha východ, v klidné části obce. Dům je v původním stavu a lze jej využít jako dvougenerační, má dva samostatné vchody.

V první části jsou dva pokoje, chodba, vstup, kuchyně a koupelna. V druhé části příprava na kuchyni a koupelnu a dva pokoje. Nad přízemím - 170 m2 -, se nachází rozlehlá půda s balkónem a se střechou v dobrém stavu ve stejné výměře.

V komplexu domu je dále zázemí pro truhlářskou dílnu a další rozsáhlé nebytové prostory, které lze využít na skladování či domácí podnikání. Jedna garáž s vjezdem z ulice, druhá garáž ve dvoře. Kromě garáží jsou zde i 4 parkovací místa.

V nemovitosti je zaveden obecní vodovod, elektřina, tlaková veřejná kanalizace a rozvedeny radiátory. V přilehlém zázemí je také studna s užitkovou vodou. Do domu je také zavedena pevná telefonní linka.

Dům vyžaduje rozsáhlou rekonstrukci, ale je přechodně obyvatelný. Zahrada je malá (70m2), prakticky pouze před domem, lze ji však rozšířit ubouráním různých přístřešků a nebytových prostor, které by novým majitelem nebyly využity. Dům je orientován na JZ .

K domu patří sklep (10m2). Celková plocha pozemku je 536 m2. Zastavěná plocha 360m2. Dům se nachází na velmi pěkném místě, hned vedle kostela a parku na Hradešíně. V obci Hradešín je v docházkové vzdálenosti bus, obchod a mateřská škola. K relaxaci lze využít okolní lesy. Veškerá občanská vybavenost je v Úvalech (vzdáleny 6 km), včetně vlaku do Prahy. Autobusové spojení navazuje na pražskou integrovanou dopravu.

KategorieRodinné domy
LokalitaHradešín
OkresKolín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná476 m²
Plocha pozemku536 m²
Plocha zastavěná360 m²
Plocha zahrady70 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Hradešín
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře