Více variant rodinných domů v komplexu s krásným bazénem, Denia - Alicante

Denia, Španělsko | 180 m²

ID 01194
Kontakt
375 000 EUR

Představujeme nový projekt, tentokráte se jedná o 14 nových domků (dvou-domků) v úžasné lokalitě Denia na severu od Alicante.

První část 3. etapy tvoří 12 domků se společnými prostory bazénů a dětských hřišť. Pro velký úspěch však developer nedávno spustil poslední fázi výstavby, konkrétně - 14.

Tyto domy se v některých detailech exteriéru mění, protože developer zvolil jinou barvu pro kompozit fasády, tedy detail, který je činí jedinečnými.

Jedná se o triplexové domy se 3 ložnicemi (volitelně mohou být 2) a 3 koupelnami s luxusními vlastnostmi v oblasti Denia.

Ze střešní terasy svého domu si můžete vychutnat výhled na přírodní park Montgó.

V této zástavbě severně od Alicante Vám můžeme nabídnout i dvoupodlažní dvojdomy, v Denia - poslední 4 jsou k dispozici, a to s dokončením výstavby a předáním v 07/2023.

Fáze 4 Residencial Tossal Gross, která se nachází v jedné z nejlepších oblastí Denia, El Montgó, je uzavřená rezidenční oblast, kde nabízíme domy ve 2 variantách:

dvoupodlažní dvojdomy se střešní terasou s možností 2 nebo 3 ložnic s vlastním pozemkem a parkováním;
nebo samostatné domy se 3 ložnicemi, vlastním pozemkem od 220m2.

Užijte si rezidenční komplex a společné prostory s dětským hřištěm, bazénem a odpočinkovými zónami.

DENIA je pobřežní město ležící na severu Costa Blanca.

Má mírné klima s průměrnou roční teplotou 21 stupňů. Nabízí krásné písečné pláže a malé zátoky táhnoucí se podél téměř 15 km pobřeží a také atraktivní oblast v podobě přístavu, kde můžete provozovat různé vodní sporty.

Neméně zajímavé je i krásné historické centrum města s opevněným hradem a Archeologickým muzeem. Denia je nádherné prostředí, skvělé využití nejen pro cyklistiku a turistiku, s příjemnou plážovou promenádu. Za zmínku stojí také návštěva Montgó, hora vysoká 800 metrů, která tvoří přírodní park této oblasti.

KategorieRodinné domy
LokalitaDenia, Španělsko
Velikost3 pokoje
Plocha užitná180 m²
Plocha pozemku200 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Denia
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře