Triplexové domy s výhledem na přírodní park Montgó

Denia, Španělsko | 180 m²

ID 01194
Kontakt
375 000 EUR

Představujeme nový projekt, tentokráte se jedná o 14 nových domků (dvou-domků) v úžasné lokalitě Denia na severu od Alicante.

První část 3. etapy tvoří 12 domků se společnými prostory bazénů a dětských hřišť. Pro velký úspěch však developer nedávno spustil poslední fázi výstavby, konkrétně - 14.

Tyto domy se v některých detailech exteriéru mění, protože developer zvolil jinou barvu pro kompozit fasády, tedy detail, který je činí jedinečnými.

Jedná se o triplexové domy se 3 ložnicemi (volitelně mohou být 2) a 3 koupelnami s luxusními vlastnostmi v oblasti Denia.

Ze střešní terasy svého domu si můžete vychutnat výhled na přírodní park Montgó.

V této zástavbě severně od Alicante Vám můžeme nabídnout i dvoupodlažní dvojdomy, v Denia - poslední 4 jsou k dispozici, a to s dokončením výstavby a předáním v 07/2023.

Fáze 4 Residencial Tossal Gross, která se nachází v jedné z nejlepších oblastí Denia, El Montgó, je uzavřená rezidenční oblast, kde nabízíme domy ve 2 variantách:

dvoupodlažní dvojdomy se střešní terasou s možností 2 nebo 3 ložnic s vlastním pozemkem a parkováním;
nebo samostatné domy se 3 ložnicemi, vlastním pozemkem od 220m2.

Užijte si rezidenční komplex a společné prostory s dětským hřištěm, bazénem a odpočinkovými zónami.

DENIA je pobřežní město ležící na severu Costa Blanca.

Má mírné klima s průměrnou roční teplotou 21 stupňů. Nabízí krásné písečné pláže a malé zátoky táhnoucí se podél téměř 15 km pobřeží a také atraktivní oblast v podobě přístavu, kde můžete provozovat různé vodní sporty.

Neméně zajímavé je i krásné historické centrum města s opevněným hradem a Archeologickým muzeem. Denia je nádherné prostředí, skvělé využití nejen pro cyklistiku a turistiku, s příjemnou plážovou promenádu. Za zmínku stojí také návštěva Montgó, hora vysoká 800 metrů, která tvoří přírodní park této oblasti.

Poradíme, jak nejlépe zafinancovat Vaši nemovitost. Společně vybereme, jaká banka je pro Vás nejvhodnější. Nemůžete doložit Váš příjem? I s tím si umíme poradit. Dokážeme zajistit jak hypoteční úvěry, tak firemní úvěry či nebankovní financování. Jednoduše pro každého najdeme cestu na jejímž konci je Vaše vysněná nemovitost. Všechny instituce máme pod jednou střechou, postačí Vám jedna schůzka v naší kanceláři Tempus Living.

KategorieRodinné domy
LokalitaDenia, Španělsko
Velikost3 pokoje
Plocha užitná180 m²
Plocha pozemku200 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Denia
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře