44 rodinných domů v luxusním komplexu s bazénem, Benalmadena - Malaga

benalmadena, Španělsko | 142 m²

ID 01405
Kontakt
518 000 EUR

Albena Benalmádena je projekt 44 rodinných domů s 2 a 3 ložnicemi včetně garáže a komory, rozmístěných ve 4 blocích. Součástí projektu jsou také 4 dvojdomy se 3 ložnicemi.

Všechny domy v projektu mají velké terasy ( až 145m2 ) , které vám umožní vychutnat si nádherný výhled na moře. Vyniká také orientace domů, všechny jsou situovány na jihovýchod nebo jihozápad, což prospívá požitku z těchto výhledů. Pokud jde o vybavení, jistě vás bude zajímat, že komplex má 2 komunitní bazény obklopené zahradními plochami, které vám umožní užít si ty nejteplejší dny v roce se svými blízkými třeba při venkovní grilovaččce u bazénu.

Nakonec je důležité zdůraznit, že Albena Benalmádena se nachází v idylickém přírodním prostředí, obklopeném velkými zelenými plochami, kde si můžete užívat a relaxovat ve svém novém domově.

Albena Benalmádena je projekt umístěný v privilegovaném prostředí, nachází se v Torremuelle, Benalmádena, kde si můžete užívat všech nezbytných služeb pro váš každodenní život jen krůček od vašeho domova, jako jsou supermarkety, lékárny a restaurace.

Tato oblast je známá svou blízkostí k přírodě a moři, nabízí také úžasný panoramatický výhled na Středozemní moře. Albena Benalmádena má skvělou dostupnost do Malagy a na letiště. Díky napojení na N-340, která je pár minut odtud, se rychle a snadno dostanete do měst Torremolinos a Benalmádena. Velmi snadné je také snadné cestování veřejnou dopravou, protože stanice Renfe de Torremuelle je vzdálená 5 minut.

Stručně řečeno, Albena Benalmádena nabízí jedinečnou polohu, obklopenou přírodou as vynikajícími výhledy. Pár minut od pláže a se vším, co potřebujete.

Všechny domy mají k dispozici garážové stání a sklep

Byty k dispozici v druhé polovině roku 2025

Aktuálně k dispozici: 44 bytů

Byty se 2 ložnicemi a terasou 142 m2 - od 409.000 - 518.000€

Byty se 3 ložnicemi a terasou 153,27 m2 - od 518.000 - 608.000€


Benalmadena se nachází v blízkosti města Malaga a je jedním z nejoblíbenějších přímořských letovisek Costa de Sol se spoustou skvělých restaurací, rozsáhlými plážemi a záviděníhodným klimatem. Benalmádena je oblíbeným místem rodin a párů, přičemž počet obyvatel města v létě roste na 100 000. Ať už hledáte rekreační nemovitost pro sebe, investici nebo se chcete přestěhovat do slunné Andalusie, buď na část rok nebo na plný úvazek, Benalmádena je vynikající místo.

KategorieRodinné domy
Lokalitabenalmadena, Španělsko
Velikost3 pokoje
Plocha užitná142 m²
Plocha pozemku300 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

benalmadena
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře