Krásná a prostorná stavební parcela, 1 501 m², Sulice - Hlubočinka

Větrná 1112, Sulice - Hlubočinka | 1501 m²

ID 00883
Kontakt
11 500 000 Kč
bez DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

POZOR! Slévá z ceny!
Ve výhradním zastoupeni majitele nabízíme krásný stavební pozemek v žádané lokalitě Praha-východ, okres Sulice - Hlubočinka. Celková plocha pozemku: 1 501 m²

Pozemek je zasíťovaný, je zbudovány "antoniček" pro měřiče, je tam i vrtaná studna. Kanalizace je u hranic parcely.
Skvělá příležitost hned stavět.

Jedná se převážně o pozemek, kde je možná výstavba komerčních či bytových projektů. Možnost stavět i jedno podzemní podlaží (např. sklepy, ateliéry apod.)

Obec Sulice nabízí i dobrou vybavenost, je tu MŠ, ZŠ, pošta, Tesco, Lidl, další možnosti jsou např. ve 2 km vzdálené Kamenici. Dominantou je krásná okolní příroda včetně turistických, cyklistických tras, zámek Štiřín, mnoho golfových hřišť a přitom jste nedaleko od Prahy. Za 2 minuty jste pěší chůzí na autobusové zastávce Sulice -Hlubočinka, která jede přímo na konečnou zastávku Praha – Budějovická, kde lze přestoupit na METRO C. Skvělá dostupnost na dálnici a pražský okruh.

Poradíme jak nejlépe zafinancovat Vaši nemovitost. Společně vybereme jaká banka je pro Vás nejvhodnější. Nemůžete doložit Váš příjem? I s tím si umíme poradit. Dokážeme zajistit jak hypoteční úvěry, tak firemní úvěry či nebankovní financování. Jednoduše pro každého najdeme cestu na jejímž konci je Vaše vysněná nemovitost. Všechny instituce máme pod jednou střechou, postačí Vám jedna schůzka v naší kanceláři Tempus living.

Těším se na spolupráci!

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaVětrná 1112, Sulice - Hlubočinka
OkresPraha-východ
Plocha pozemku1.501 m²
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná

Lokalita

Větrná 1112
Sulice - Hlubočinka
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře