Prodej pozemku pro bydlení, 1566 m² - Praha - Újezd u Průhonic

Praha - Újezd u Průhonic | 1 566 m²

ID 01486
Kontakt
26 904 000 Kč
včetně DPH, včetně právního servisu

Rádi bychom vám nabídli pozemek na Praze 4, Újezd u Průhonic. Pozemek má své čestné umístění v etapě Park Újezd Prestige, která již dlouhá léta představuje prémiovou adresu v rámci hlavního města. Snoubí se zde nadčasová architektura s krajinou Milíčovského lesa a Meandrů Botiče. Tyto významné krajinné biotopy jsou ideálním místem pro budování domova daleko od každodenního ruchu a shonu. Díky perfektnímu dopravnímu spojení zůstanete stále v dosahu pulzující metropole.

V ceně pozemku jsou zahrnuty veškeré inženýrské sítě. Promyšleně navržené přírodní prvky a kvalitní povrchové materiály vytváří hodnotný veřejný prostor tak, aby vaše cesta domů byla sama o sobě zážitkem. Naši architekti navrhli v lokalitě zelené plochy, park a klubové zázemí. Našim cílem je posílit komunitního ducha a pečovat o udržitelnost celé lokality.

Pozemek se skládá ze třech parcel a disponuje 1.566 m2. Nachází ve funkční ploše OB-C, což umožňuje výstavbu rodinného domu velkorysých rozměrů. Pozemek svojí delší stranou kopíruje severo-jižní osu. Severní část sousedí se zelení, která dle současného územního plánu spadá do nezastavitelného území. Je tedy zřejmé, že se zde stavět nebude a ve vaší bezprostřední blízkosti bude zachována přírodní klidová zóna.

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte kontaktovat našeho makléře. S dotazy a harmonogramem prohlídky je vám plně k dispozici.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPraha - Újezd u Průhonic
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Plocha pozemku1.566 m²

Lokalita

Praha - Újezd u Průhonic
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře