Pozemky pro rezidenční bydlení, 2 960 m² - Babice

Babice | 2960 m²

ID 00811
Kontakt
30 000 000 Kč
včetně právních služeb, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, cena k jednání

Nabízíme víceúčelový komplex staveb, který obsahuje:
- rodinný dům 6+2
- zahradní domek s grilem, udírnou, posezením, kuchyní
- sportoviště: 2x antukové tenisové dvorce s vybavením
- penzion pro cca 20 osob (s možností přistýlek)
- ubytovna pro cca 20 osob (s možností přistýlek)
- restaurace pro cca 80 osob
- salonek pro cca 40 osob
- zahradní posezení (pro cca 120 sedících osob) s barem, koutkem pro děti, tanečním parketem, kuželkářskou dráhou, bazénem (5 x 3 x 1,3 m)
- vlastní parkoviště pro cca 15 aut, nebo i pro turistický autobus

Vše na rozlehlém pozemku plochou 2 960 m² a ve vyhledávané lokalitě Prahy-východ, Babice u Říčan.

Kompletní inženýrské sítě - obecní ČOV, vodovod, i vlastní vodní zdroje, vytápění plynem (komerční sektor) i elektrickým kotlem (rodinný dům), el. 230/400 V. Satelitní systém a internet.

Jsou tady zakopané tanky na dešťovou vodu, která se používá na postřik tenisových dvorců. Na pozemku nechybí i 36 metrů hluboká vrtaná studna s rozvody.

Skvělá příležitost pro realizaci projektu rezidenčního bydleni s vlastními tenisový kurty a grilovací zónou s venkovním bazénem.

Multifunkční areál lze využit na cokoliv: sídlo firmy, dům pro seniory či bytová výstavba, dvojdomky, rezidenční bydlení, sídlo firmy i s provozy tichého typu, soustava obchodů, ubytovací , sportovní restaurační provozy atd.

Během r. 2020 - 2021 byly provedeny mnohé stavební úpravy, vylepšení, nové střešní krytiny, oplocení, fasády, nová okna atd.

Nutně vidět!

Poradíme jak nejlépe zafinancovat Vaši nemovitost. Společně vybereme jaká banka je pro Vás nejvhodnější. Nemůžete doložit Váš příjem? I s tím si umíme poradit. Dokážeme zajistit jak hypoteční úvěry, tak firemní úvěry či nebankovní financování. Jednoduše pro každého najdeme cestu na jejímž konci je Vaše vysněná nemovitost. Všechny instituce máme pod jednou střechou, postačí Vám jedna schůzka v naší kanceláři Tempus living.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBabice
OkresPraha-východ
Plocha pozemku2.960 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Lokalita

Babice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře