Obchodní prostor v novostavbě 250 m² a kanceláří 37 m², Praha 8 - Karlín

Sokolovská, Praha - Karlín | 250 m²

ID 01157
Kontakt
info v RK

Nové obchodní prostor v srdci Karlína má plochu 213 m² a nachází se v 1. NP novostavby v ulici Sokolovská, Praha 8 - Karlín, nedaleko metra Křižíkova. Jedná se o prodej 100% podílu obchodní společnosti.

Součástí je wellness jsou i plně vybavené kanceláře, které se nacházejí ve stejné komplexu a dají se propojit s wellness o velikosti 37 m².

Obchodní prostor je součástí nového, již dokončeného, developerského projektu Karolina Plaza sestávajícího ze sedmi bytových objektů o různých podlažích s kancelářskými a obchodními prostorami spojené s obchodní pasáží Karolina Plaza mezi ulicemi Sokolovská a Křižíkova.

Přímo v projektu se nachází cca 218 bytových jednotek a mnoho komerčních prostor.
Celý objekt se stal vyhledávanou obchodní pasáží v Karlíně.

Jsou zde použity ty nejlepší materiály mozaiky a zařizovacích předmětů, na podlaze a stěnách jsou luxusní stěrky, té největší kvality. Světla jsou z led krystal, které navozují dobrou atmosféru a nesmí také chybět kvalitní zónové ozvučení celého prostoru. Prostor je vytápěn podlahovým topením a také disponuje vlastní vzduchotechnickou jednotkou, která patří mezi nejlepší na trhu. Nalezneme zde také technickou místnost, kde je celé IT prostoru.

Masážní prostory jsou plně vybaveny nejlepšími elektrickými lehátky, vanou, ale také všemi drobnými věcmi, které jsou potřeba na kvalitní masáže (ohřívač,..). Dobrou atmosféru doplňují bodová světla, která jsou zapuštěna v podlaze.

Dámská a pánská šatna má vestavěné skřínky, které jsou opatřeny čipovým zámkem. V prostoru saun, můžeme najít 2 sprchy, které se ovládají elektronickou baterií, 1x vědro se studenou vodu, ale je zde také výrobník ledu, od známé německé značky.

Součástí prodeje je veškeré drobné vybavení vč. PC, tiskárny, kuchyňky s lednicí, topnou clonou atd.
Pro provoz Spa nic nechybí. Jako bonus prodeje je také know how prostoru, vč. klientely, která si tento prostor oblíbila. Kancelářské prostory, které jsou součástí wellness jsou vybaveny stejně kvalitními materiály a můžeme zde najít vstup, jednací místnost, místnost pro 2 kancelářské stoly, samostatnou kuchyňku a také WC.

Prostor lze také využít jako obchod, jelikož se nachází na frekventované části pasáže.

Jedná se o výnosovou nemovitost. Roční příjem z pronájmu cca 1 680 000 Kč. To odpovídá cca 5% p.a..
Atraktivní pro investora je také cena, která jistě poroste.
Cena však obsahuje veškeré luxusní vybavení technologie, atd.

Poradíme jak nejlépe zafinancovat Vaši nemovitost. Společně vybereme jaká banka je pro Vás nejvhodnější. Nemůžete doložit Váš příjem? I s tím si umíme poradit. Dokážeme zajistit jak hypoteční úvěry, tak firemní úvěry či nebankovní financování. Jednoduše pro každého najdeme cestu na jejímž konci je Vaše vysněná nemovitost. Všechny instituce máme pod jednou střechou, postačí Vám jedna schůzka v naší kanceláři Tempus living.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieObchodní prostory
LokalitaSokolovská, Praha - Karlín
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Plocha užitná250 m²
Plocha kanceláří37 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB155 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Sokolovská
Praha - Karlín
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře