Prodej Činžovního domu, 3000 m² - Praha - Staré Město

Myslíkova, Praha | 3000 m²

ID 01159
Kontakt
450 000 000 Kč

Hledáte nemovitost se zajímavým zhodnocením a velkým potenicálem do budoucna?

Pokud ano, tak mám pro Vás jedinečný nájemní dům, kde najdeme skoro 40 prostorných bytových jednotek (3+1, 4+1 a 4+kk), jeden nebytový prostor (250 m2 ) a udržovanou zahradu. Dále se zde nabízí další možnosti rozšíření v 1.PP, a to například na menší provozovnu nebo skladovací prostory. Dům je pro svou polohu zároveň velmi vyhledávanou nemovitostí k pronájmu. V blízkém okolí najdeme totiž naprosto vše: obchody, restaurace, lékaře, školky, univerzity a spoustu dalších. Aktuálně se každá bytová jednotka včetně nebytového prostoru dlouhodobě pronajímá seriózním nájemníkům.

Nemovitost se nachází na lukrativním místě Prahy. Nedaleko se nachází Národní muzeum, Čelakovské sady, Státní opera, Václavské náměstí, Střelecky ostrov, Karlův most.

Dům je podsklepený, má tři nadzemní podlaží a podkroví v celé ploše. Podle dostupných informací byl postavený v roce 1910 a je napojený na všechny sítě (voda, kanalizace, elektřina a plyn). Nemovitost si prošla v nedávně době rozsáhlou rekonstrukcí: zateplení, fasáda, střecha, klempířská konstrukce, rozvody.

Pokud hledáte zajímavou investiční příležitost bez dalších větších investic do budoucna, tak tohle pro Vás může být to pravé. Zavolejte mi a podrobnosti probereme osobně.


Vzhledem k ochraně soukromí majitele nemovitosti mají některé fotografie v inzerci ilustrační charakter.

KategorieČinžovní domy
LokalitaMyslíkova, Praha
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Plocha užitná3.000 m²
Počet podlaží5
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Myslíkova
Praha
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře