Prodej bytu 5+1 se zahrádkou a dvěma garážovými stáními, 165 m², Praha 5 - Smíchov

Praha - Smíchov | 165 m²

ID 01223
Kontakt
volejte makléři

Hledáte bydlení v centru, ale přesto byste měli rádi přírodu na dosah ruky? Pojďte se se mnou podívat na Smíchov! Ráda Vás provedu moc příjemným bytem se systémem LOXONE - inteligentní domácnost, který nabízí výhody rodinného domu.

Patří k němu totiž zahrádka a 2 garážová stání, tudíž Vám může nabídnout opravdu příjemné a pohodlné bydlení.

Ekonomická, bezúdržbová a velice spolehlivá technologie vytápění, vrty pro zajištění zdrojů tepla a pro účel chlazení (není potřeba plyn) a energetický štítek B++ jsou důkazem, že se jedná o velice prostorný a zároveň úsporný byt. Nejen v letních měsících budou pro budoucí majitele přínosem klimatizační jednotky, rekuperace vzduchu a chlazené stropy.

Byt se nachází v malém bytovém domě, který je architektonickým skvostem s výhledem na Vyšehrad, ve kterém je pouze 8 bytových jednotek.

Centrální část bytu skýtá dostatek prostoru pro odpočinek i práci. Francouzským oknem odsud vstoupíte na přilehlou zahrádku. Z obývacího pokoje vedou dveře přímo do kuchyně s kvalitními spotřebiči a vlastními okny, které zajišťují dostatek denního světla pro práci v kuchyni. V bytě jsou 4 samostatné místnosti, které je možné využít jako ložnice nebo pracovny. Dále jsou v bytě 2 samostatné koupelny, ve kterých jsou umístěny designové vany a 2 samostatné WC. Díky skvělému dispozičnímu řešení bytu vedou na zahrádku rovnou 4 vstupy. Zahrádka je příjemně oddělena zídkou a živým plotem, který zaručuje ničím nerušené soukromí.

PODLAHOVÁ PLOCHA CELKEM: 165 m2
Plocha zahrady: 81m2

Podstatné informace k vybavení bytu:
Podlahy: vyhřívané
Okna: Trojitá hliníková okna pro eliminaci venkovního hluku s termoizolační vlastností
Byt je vzdálen pouhých 5 minut od OC Smíchov, odkud můžete pohodlně pokračovat do pár minut vzdáleného centra Prahy.

Pokud potřebujete pomoci s financováním Vašeho bydlení, v naší kanceláři Vám mohu doporučit naší specialistku. Ráda Vám vše vyřídí, jak hypoteční financování, tak je schopna pomoci i s nebankovním financováním, což je u nás v poslední době vzhledem k situaci velmi oblíbené.

KategorieByty 5+1
LokalitaPraha - Smíchov
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná165 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Praha - Smíchov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře