Prodej bytu 4+kk, 93 m², Praha - Vinohrady

Londýnská, Praha - Vinohrady | 93m²

ID 00448
Kontakt
15 963 000 Kč

Nabízíme Vám luxusní byt 4+kk o celkové ploše 93 m² v Praze 2-Vinohrady, ulice Londýnská. Byt prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí a nachází se ve 4.NP. Součástí bytu je balkon o ploše 2,4 m². Dům, ve kterém se byt nachází, prošel také kompletní rekonstrukcí a v domě se nabízejí ještě spolu s tímto bytem další byty k prodeji.

Pražské Vinohrady jsou považovány za velmi lukrativní rezidenční čtvrť. Dlouhodobě se jedná o velmi žádanou lokalitu a důvodů, proč tomu tak je, je mnoho. Koupě bytu na Vinohradech je nejenom otázkou společenské prestiže, ale zejména se jedná o nejlepší možnou investici, která bude velmi rychle nabývat své hodnoty. Byty na Vinohradech se prodávají velmi rychle. Vaše rozhodnutí proto neodkládejte.

Náš projekt v ulici Londýnská je díky své adrese skvělým místem k bydlení pro rodiny s dětmi. Můžete využívat veškerých výhod infrastruktury centra Prahy. Skvělá dostupnost veřejné dopravy, jako metro nebo tramvaje, je v tomto místě naprostou samozřejmostí. Množství prestižních základních, středních a vysokých škol a velké množství mateřských škol v blízkém okolí, je právě pro rodiny s dětmi velkým benefitem. Lokalita nabízí velké množství restaurací, kaváren, obchodů. Volný čas můžete trávit v nádherných parcích Folimanka, Grébovka nebo v Riegrových sadech. Vše budete mít doslova na dosah ruky.

KategorieByty 4+kk
LokalitaLondýnská, Praha - Vinohrady
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná93 m²
Podlaží umístění4
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
Rok kolaudace2022
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Londýnská
Praha - Vinohrady
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře