Prodej bytu 4+kk, 93 m², Estepona, Španělsko

Estepona, Španělsko | 93m²

ID 134/4787
Kontakt
354 000 EUR

Vaše soukromá oáza.Váš domov na slunci 325 dní v roce

Oasis 325 je obytný komplex složený ze 127 exkluzivních jednotek a nabízí 3 a 4 pokojové apartmány speciálně navržených pro radost ze středomořského životního stylu. Poloha na jih, velká okna a prostorné terasy zajišťují optimální využití slunečního světla. Uvnitř je pečlivé uspořádání zaměřené na posílení společenského života a zachování soukromí nejintimnějších místností v domě. Otevřený prostor s kuchyní, obývacím pokojem a jídelnou navazuje na prostorné terasy. S rozlohou více než 30 metrů čtverečních a skleněným zábradlím si můžete vychutnat dechberoucí výhledy na přírodní scenérii.

Oasis 325 se nachází mezi Esteponou a Marbellou. Jeho vyvýšená poloha poskytuje jedinečný výhled na pobřeží Středozemního moře. Přirozenou kvalitu místa doplňuje vynikající přístup k hlavním silnicím na pobřeží. S letištěm Málaga, luxusními hotely, restauracemi s Michelinskými hvězdami, golfovými hřišti, tenisovými kurty, nemocnicemi a nákupními centry má tato oblast na pobřeží Málagy veškeré výhody potřebné k zajištění životního stylu, který jste vždy chtěli.

Oasis 325 je zhmotněním designu, který poskytuje pohodlí a potěšení. Vysoká kvalita materiálů je doplněna špičkovým designem, který vytvořil významný architekt Joaquín Torres a jeho studio A-cero. Projekt, který je také pozoruhodný orientací domů a jejich vnitřním uspořádáním, speciálně navrženým tak, aby co nejlépe využil přirozeného světla a podpořil využití společných oblastí. Velké terasy a prostorné pokoje vytvářejí společné, otevřené prostředí v souladu s okolní krajinou. Velký bazén se nachází v centru Oasis a poskytuje místo pro setkání a relaxaci. Bazén je chráněn budovami a je obklopen přírodou. Voda má vzhled přírodního jezera, soukromé a klidné.

Oasis 325 nabízí svým majitelům exkluzivní, kompletní SPA, kde se mohou ochladit a relaxovat v bazénu, užít si prostornou vířivku a odpočívat v atmosféře, která byla navržena do posledního detailu pro kompletní relaxační zážitek. Vstupte do SPA s přímým přístupem ze zahrady a nechte se unést daleko od shonu a hektického života na pobřeží Costa del Sol. Na Oasis 325 se vaše denní cvičení stává vyšším stupněm způsobu relaxace a péče o vaše tělo. S ohledem na to jsme vytvořili prostorné fitness centrum s nejkvalitnějším kardio a fitness vybavením, s prostorem pro strečink, jógu a víceúčelovou místnost, kde si můžete užít celou řadu aktivit s rodinou a přáteli.

KategorieByty 4+kk
LokalitaEstepona, Španělsko
Okres
Velikost4 pokoje
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná93 m²
Plocha podlahová93 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění3
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Estepona
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře