Prodej bytu 4+1, 132 m², Marbella, Španělsko

Marbella, Španělsko | 132m²

ID 126/4787
Kontakt
1 200 000 EUR

Exkluzivní rezidenční komplex složený z 23 městských domů a 2 vil v Cabopino.

The Cape je inovativní rezidenční projekt v Cabopinu. Tento přímořský komplex se nachází v obci Marbella (Málaga), jednom z nejkrásnějších míst na pobřeží Costa del Sol, v bezprostřední blízkosti golfového hřiště, s vynikající polohou blízko jak písečné pláže, tak přístavu.

Pokud jste si vždy představovali, že žijete v prostorném domě, kde byste se mohli probudit s úchvatným výhledem na moře, je to vaše příležitost konečně najít svůj vysněný dům.
Díky své vynikající poloze poskytuje všechny služby: sportovní centra, supermarkety, mezinárodní školy, zdravotnická střediska, plážové bary a restaurace, stejně jako obchodní a rekreační prostory.
Na letiště Málaga-Costa del Sol a na vysokorychlostní vlakové nádraží dojedete autem za méně než 20 minut.

Exkluzivita v přírodním prostředí vašich snů
Tato poloha ve Středozemním moři má průměrnou roční teplotu 20 stupňů a více než 320 dní slunečního svitu ročně. Pobřeží s golfovým rájem je jistá sázka jak pro amatéry, tak pro profesionální golfisty, kteří chtějí trénovat kdykoli v průběhu roku.

Všechny nemovitosti mají 3 ložnice s vlastním příslušenstvím, obývací pokoj, jídelnu s kuchyňským koutem. Všechny místnosti nabízejí nádherný výhled na Středozemní moře. Domy mají také soukromý bazén, prostornou terasu a sluneční terasu a širokou soukromou zahradu, kde si můžete užít krásy tohoto regionu.
Obývací pokoj je navržen tak, aby zajistil komfort a nabízí jednoduchost a eleganci s výškou stropu 3,60 metrů. Tento architektonický prvek nabízí velmi prostorný a světelný prostor s četnými možnostmi doplňků a dekorací pro zajištění místa pro odpočinek a volný čas.
Kuchyň byla dokonale vybavena spotřebiči NEFF, značka, která se specializuje na vestavěné kuchyňské stroje. Podlahy a koupelny jsou poskytovány našimi partnery od Porcelanosa, přední společnosti ve výrobě keramických podlah a dlažbě.
A jako součást inovativního designu v našich nemovitostech vlastnostech máme zabudovaný Aerothermics, efektivní energetický systém, který využívá termální energii ze vzduchu a zapíná chladicí systém v létě a topení v zimě. Na rozdíl od jiných systémy jsou náklady na údržbu velmi nízké.

Rezidenční oblast nabízí absolutní bezpečnost a klid díky bezpečnostním kamerám.

KategorieByty 4+1
LokalitaMarbella, Španělsko
Okres
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná132 m²
Plocha podlahová132 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění1
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Marbella
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře