Apartmány od 3kk s terasami v luxusní rezidenci s výhledem na moře, město a bazénem, Torremolinos - Španělsko

torremolinos, Španělsko | 73 m²

ID 01399
Kontakt
292 000 EUR

One Tooremolinos se nachází na skalách s jedinečným výhledem na město a pobřeží. Projekt vysoké estetické a technické kvality v bezkonkurenční lokalitě s veškerými službami a přímým napojením na hlavní silniční sítě. Letiště v Malaze pouze 10 minut autem od domu.

Rezidence se tyčí nad Středozemním mořem a nabízí nepřekonatelný výhled na moře a město. Ideální místo pro zhmotnění avantgardní a udržitelné architektury schopné začlenit se do svého okolí, aniž by se vzdali rozpoznatelné a atraktivní identity.

Velké terasy a velká okna podtrhují design budov, podporují požitek z domova a vytvářejí jedinečný život v těchto domech.

Pláže jsou tu všude a kromě toho jsou všechny dobré. Vyzdvihujeme pláže Bajondillo, Playa de la Carihuela a Playa de los Álamos se všemi službami. Život v Torremolinos je pulzující. Spojit tak můžete klidný život v urbanizaci ONE a večer si užít živé centrum města.

Mimořádnou polohu projektu a jeho pečlivé terénní úpravy doplňují kompletní společné prostory, mezi nimiž vyniká velký bazén se soláriem.

Ceny bytů: v ceně kryté parkovací místo+sklad

Byt 2 ložnice, 2 koupelny, 73m2 a terasa 15m2 - 292.000 €

Byt 3 ložnice, 2 koupelny, 93m2 a terasa 19m2 - 311.000 €

Další byty v nabídce na vyžádání. Aktuálně prodáno 42% bytů v projektu

Předání bytu: první kvartál roku 2025

Torremolinos nabízí nové byty a je nejbližším velkým letoviskem od letiště Málaga a populárním dovolenkovým cílem pobřeží Costa del Sol. Bouřlivý rozvoj Torremolinos jako turistického centra nastal v polovině 20. let, kdy město navštěvovaly slavné osobnosti jako Frank Sinatra, Marlon Brando či Ava Gardnerová. Dnes je Torremolinos moderním městem s plážemi i několika atrakcemi.

Pobřeží Torremolinos okupují krásné dlouhé pláže, které marina, přístaviště jachet, dělí na dvě části. Delší severní část měří přes 3 km a končí de facto až na předměstí Málagy. Největší pláží je Playa del Bajondillo, která zaujímá většinu rozlohy pobřeží.

Místní pláže pokrývá jemný světlý písek a podél celého pobřeží se vine široká pěší promenáda s palmami, desítkami restaurací, tapas barů i diskoték. Najdete zde také půjčovny lehátek a slunečníků nebo nejrůznější nabídky vodních sportů a aktivit. Torremolinos je moderní a oblíbené letovisko na Costa del Sol. Kousek na letiště, kousek na pláž.

Klima

Díky blízkosti moře má i Torremolinos velmi mírné podnebí v průběhu celého roku. Průměrná roční teplota dosahuje 24°C a jak letní, tak i zimní teploty jsou velmi příjemné. Roční průměrné srážky nedosahují 600 ml a týkají se především zimních měsíců. Místní statistiky hovoří téměř o 2 920 hodinách slunečního svitu v roce.

Golf

Tři stovky slunečních dní v roce. Umíte si pro golf představit lepší podmínky? Navíc je z čeho vybírat. Na území Andalusie napočítáme zhruba na 120 hřišť "rozprášených" po všech osmi provinciích, včetně takových perel jako Valderrama, La Reserva, Costa Ballena Ocean Golf Club či San Roque Club. Dominantní postavení má jižní pobřeží Středozemního moře - Costa del Sol, kde najdete nadpoloviční většinu andaluských hřišť.
Ohnivá a svůdná, omývaná vlnami Středozemního moře i Atlantiku s bájemi opředenou skálou mezi oběma břehy. Příběh o odvážném Tarikovi a jeho maurských princeznách, které se proměnily v krásná a bohatá města Sevilla, Córdoba a Granada, ležící na řece Guadalquivir a po staletí střežená zasněženými vrcholy Sierra Nevady, je důvěrně známý.
Krajina Andalusie je neskutečně proměnlivá. Najdete tu hory, zelené ráje i polopouště. Pobřeží Andalusie se táhne téměř 900 kilometrů, z toho bezmála dvě třetiny trasy jsou lemovány nádhernými plážemi. Nebaví-li vás ale trávit dovolenou pouze na lehátku na pláži, nabízí se celá škála sportovních aktivit.
​Oblast přezdívaná jako Costa del golf je učiněným rájem hráčů, kterých sem ročně míří stovky. Od půlky října do konce března se sem vydávají golfisté z mnoha koutů Evropy, aby si vychutnali týdenní pobyt na hřišti při teplotách dosahujících v průměru až 23 °C. Hřiště najdete prakticky u každého většího letoviska a těží jak z nádherné okolní krajiny, tak z blízkosti idylických pláží.

KategorieByty 3+kk
Lokalitatorremolinos, Španělsko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná73 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

torremolinos
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře