Prodej krásných bytů od 1+kk do 5+kk

Londýnská, Praha - Vinohrady | 178 m²

ID 00934
Kontakt
info v RK

S radostí Vám nabízíme byty na prodej v jedné z ikonických staveb pražských Vinohrad. Nároží Londýnské a Jugoslávské ulice zdobí šestipatrový funkcionalistický dům, který je charakteristický dominantním čtvrtkru- hovým nárožím mezi dvěma arkýřovými pylony, s kamenným obkladem. Osobité funkcionalistické vyjádření zabíhající do emocionálních forem je od Kotěrova žáka Jaroslava Kabeše a Václava Vejrycha.
Nachází se zde 32 bytů o velikosti 1 + kk — 5 + kk, všechny byty a celý dům právě prochází nákladnou rekonstrukcí a první část bytů bude zkolaudována v květnu.

Naším cílem je revitalizace společných částí domu tak, aby byl zachován původní koncept domu, který zároveň odpovídá současným požadavkům na moderní bydlení. Hotový projekt tedy bude vyváženým spojením funkcionalistické architektury a novodobých prvků, jako je třeba prosklený výtah či bezpečnostní vstupní dveře. Revitalizací prochází i vstup do rezidence, v domě bude vybudována nová kotelna pro centrální vytápění a opravena bude i fasáda v souladu s původním návrhem z doby výstavby.

Dokončení bytů je ve vysokém standardu zahrnujícím masivní dřevěné dvouvrstvé podlahy, sanitární vybavení Hansgrohe, koupelnovou keramiku Vitra, velkoformátové obklady v dekoru přírodního kamene, bezfalcové interiérové dveře a bezpečnostní vstupní dveře.

Jednotky jsou orientovány jak do ulice, tak do klidného vnitrobloku. Většina bytů disponuje balkonem či terasou, je zde možnost dokoupení sklepní kóje v domě.

Projekt Londýnská leží v samém centru Vinohrad. Městská část Vinohrady je známá množstvím původních činžovních domů od známých architektů, širokými ulicemi lemovanými stromy či spoustou kaváren a restaurací s přívětivými zahrádkami. Lokalita je protkána linkami metra, tramvají i autobusů, do samého centra Prahy lze dojít i pohodlnou procházkou. Ve volném čase lze navštívit Riegrovy či Havlíčkových sady, na Náměstí Míru a Tylově náměstí se konají farmářské či tradiční sváteční trhy. Lokalita nabízí i množství mateřských a základních škol, gymnázií a veškerou občanskou vybavenost potřebnou pro každodenní život v dochozí vzdálenosti.

KategorieByty 3+kk
LokalitaLondýnská, Praha - Vinohrady
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná178 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění5
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2022
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Londýnská
Praha - Vinohrady
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře