Prodej bytu 67,3 m² Praha - Vinohrady

Londýnská, Praha | 67m²

ID 00508
Kontakt
10 095 000 Kč

Moderní, luxusní byt dispozičně řešený jako 2+kk o celkové ploše 67,3m2 ve 2NP, se nachází v Londýnské ulici, městské části Prahy 2 – Vinohrady. Momentálně zde probíhají rozsáhlé a nákladné rekonstrukce, první část bytů bude připravena k předání koncem letošního roku.
Byty jsou součástí funkcionalistické budovy „Vinohradské záložny“ architektů Jaroslava Kabeše a Václava Vejrycha z roku 1930-1933. Stavba má šest pater a rohové průčelí, které tvoří čtvrtkruhové pylony, mezi nimiž se ve vyšších patrech nacházejí balkony.
V bezprostřední blízkosti se nachází supermarket, nespočet restaurací a kaváren, tramvajová zastávka přibližně 2 minuty chůze, metro I.P. Pavlova (C) či Náměstí Míru (A). Blízko jsou školky jak státní tak soukromé, základní a střední škola (včetně prestižní Lauderovy školy). Čtvrť je plna krásnými domy, upravenými ulicemi se stromy, obklopena parky, mezi něž patří například Havlíčkovy sady (Grébovka), Riegrovy sady či park Folimanka. Čtvrť je lemována krásnými domy, upravenými ulicemi se stromy, obklopena parky, mezi něž patří například Havlíčkovy sady (Grébovka), Riegrovy sady či park Folimanka.

KategorieByty 3+kk
LokalitaLondýnská, Praha
OkresHlavní město Praha
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná67 m²
Podlaží umístění2
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
Rok kolaudace2022
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Londýnská
Praha
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře