Byty od 92 m² v 1.řadě na pobřeží s nejkrásnějšími a nejslavnějšími plážemi v Marbelle

Las Chapas, Marbella, Španělsko | 92 m²

ID 00860
Kontakt
2 185 000 EUR
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Inovativní apartmány a řadové domy v blízkosti centra Marbelly – od 2 185 000 EUR, včetně všech poplatků

Dunique je nový projekt, který se nachází na pláži v Las Chapas (Marbella), na jednom z posledních dostupných pozemků na pobřeží. Tento fantastický komplex nabízí 96 prostorných apartmánů a městských domů s výjimečnými kvalitami.

Dunique se nachází 4 km východně od centra města a všech jeho rozmanitých gastronomických, kulturních a volnočasových nabídek, ve známé čtvrti „Las Chapas“. Tato klidná a rezidenční čtvrť vyniká svým pobřežím s nejkrásnějšími a nejslavnějšími plážemi v Marbelle, a to jak pro svou rozlohu, tak pro atmosféru a půvab přítomných v klubech,
které ji obklopují. Navíc i Social Club, umístěný v nejvyšší části projektu, bude bezpochyby poutat pozornost díky své avantgardní architektuře. V tomto klubu si můžete užít kompletní SPA, posilovnu o rozloze 200 m², speciální prostor pro „coworking“, venkovní fitness zónu pro meditaci a jógu a krytý bazén o délce více než 40 metrů.


Stejně jako samotný komplex, i rezidence byly pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly jedinečný zážitek z rezidenční kvality. Najdete zde výjimečné materiály včetně prvotřídních porcelánových obkladů, prostorné kuchyně se špičkovými spotřebiči, teplou a studenou klimatizaci, soukromý bazén v každém z domů, komoru, garáž pro minimálně dvě vozidla.
A pokud toto všechno nestačí, budete mít také možnost provést změny, aby vyhovovali vašim potřebám.

Bližší informace brzy k dostání

KategorieByty 3+kk
LokalitaLas Chapas, Marbella, Španělsko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná92 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění1
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Las Chapas
Marbella
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře