Residence Capricho, luxusní a prosvětlené byty od 3kk s velkými terasami, Estepona - Španělsko

estepona, Španělsko | 98 m²

ID 01421
Kontakt
323 000 EUR

Velké a dobře rozmístěné vnitřní prostory Residence Capricho vynikají svou prostorností a prosvětlenými byty díky velkým oknům a celodennímu svitu. Díky velkým terasám bytů, slunečním terasám penthousů a soukromým zahradám v přízemí.

Residence přibližně kilometr od města a pláží

Capricho má výhled na Středozemní moře, zatímco je chráněno pohořím Sierra Bermeja a blaženě zapadá do přírodní krajiny. Objevte tisíc odstínů východu slunce na obzoru a dopřejte si působivé západy slunce, které znamenají začátek dlouhých letních večerů. Ať už na jedné z velkých teras, ve vaší soukromé zahradě nebo na panoramatické střešní terase Vašeho bytu.

Chcete si užít pláž, sport nebo hory? Ať už jsou vaše preference jakékoli, vše máte na dosah: supermarkety, restaurace, butiky, golfové kluby, vodní sporty, školy, nemocnice... Capricho vám přináší všechny možnosti a všechny služby, které potřebujete pro lepší způsob života. Užijte si Španělsko.

Capricho se nachází v Esteponě, jednom z nejatraktivnějších koutů Costa del Sol. Město se stalo jedním z nejvyhledávanějších míst na pobřeží Costa del Sol díky své kvalitě života a široké škále volnočasových a lifestylových aktivit. Přesto zůstává věrný svým kořenům a je plný andaluského šarmu.

Množství vysoce kvalitních golfových klubů v této oblasti ospravedlňuje, proč je toto známé jako "Costa del Golf". Velkolepá přírodní krajina je ideálním prostředím pro různé outdoorové sporty na souši i na moři. Navíc jeho nepřekonatelné klima, proslulé průměrně 325 slunečními dny v roce, spolu s chráněnou polohou dělají z tohoto města vzor kvality života ve Španělsku a Evropě.

Capricho má vynikající dostupnost k hlavním silnicím v provincii, takže je to pouhých 10 minut od Puerto Banus a méně než 45 minut od letiště Malaga. Kvalita pláží, jejich služby a fantastická dostupnost byly oceněny rekordním počtem modrých vlajek.

Byty mají kompletně vybavené koupelny a kuchyně a to včetně spotřebičů. Ke každemu bytu patří parkovací místo a sklep. Klimatizace ve všech místnostech samozřejmostí.

Velké upravené komunitní plochy s exkluzivním krajinným designem. Společné venkovní a oddělené bazény pro dospělé a děti. Lázně s hydromasážní částí; Turecké lázně, sauna, šatny, toalety a sprchy. Vybavená tělocvična pro komunitní použití. Silniční příjezdová brána do zástavby, automatická, dálkově ovládaná.

Napište si o plánky bytů dle specifikace v ceníku.

Předání : 4 kvartál roku 2026


Estepona
Estepona je město a obec v comarca na Costa del Sol , jižní Španělsko. Nachází se v provincii Málaga, která je součástí autonomního společenství Andalusie. Jeho okres se rozkládá na ploše 137 kilometrů čtverečních v úrodném údolí protkaném malými potoky a hornatými oblastmi, kterým dominuje Sierra Bermeja, která na vrcholu Los Reales dosahuje nadmořské výšky 1 449 m.

Estepona je známá svými plážemi, které se táhnou podél přibližně 21 km pobřeží. Je to oblíbené letovisko a prázdninová destinace.

Díky svému přírodnímu prostředí, obklopenému mořem a horami, má Estepona mikroklima s více než 325 slunečními dny v roce.

Estepona je oblíbenou celoroční prázdninovou destinací; má dvě pláže s modrou vlajkou EC, moderní sportovní přístav s mnoha tapas bary a restauracemi. V centru města s bílými stěnami je mnoho obchodů a malebných náměstí.

KategorieByty 3+kk
Lokalitaestepona, Španělsko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná98 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

estepona
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře