Prodej bytu 3+kk, 75 m², Costa del Sol, Španělsko

Costa del Sol, Španělsko | 75m²

ID 137/4787
Kontakt
249 000 EUR

Alcazaba Lagoon IV je rezidenční komplex vašich snů. Čtvrtá fáze výstavby je složena z 59 exkluzivních jednotek a nabízí 3 a 4 pokojové apartmány a lofty s velkolepými terasami. Vzdušné obytné prostory, které navazují na balkony a terasy, jsou místem, kde si můžete užít skutečný styl středomořského života. Komplex je obklopen exotickými zahradami přesahující přes 40 000 m2.

Byty jsou postaveny po malých obytných jednotkách mezi velkými zelenými zónami palem, tropických rostlin a bazénů, které vytvářejí zelený středomořský ekosystém. Křišťálové vody laguny jsou vždy jasné a obklopuje ji nejkrásnější krajina. Ráj pro četné vodní sporty, jako je pádlování, kanoistika, plachtění, kite surfing, windsurfing atd. Chodník lemuje okraj laguny, takže si při procházkách, běhání nebo jiných sportovních aktivitách můžete užívat přirozeného prostředí a výhledů. Umělé pláže jsou z jemného béžového písku a mají oblasti sluneční paluby a zóny pro plážové sporty, komunální služby, šatny a sprchy.

Costa del Sol nabízí jeden z nejkrásnějších evropských ekosystémů. Nejen že má výjimečný počet slunečných dnů, ale je také chráněn před zimními větry horami a v létě má mírnější klima.

Vynikající dopravní spojení, letiště na dosah ruky a veškeré služby od Marbelly po Gibraltar: golfová hřiště, restaurace a komerční oblasti, přístavy, hotely, nemocnice a školy.

Alcazaba Lagoon leží na okraji vesnice Casares, bílé vesnice, známé pro krásu svých turistických tras a nejlepších zátok pro plavání, rybaření a potápění.

KategorieByty 3+kk
LokalitaCosta del Sol, Španělsko
Okres
Velikost3 pokoje
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná75 m²
Plocha podlahová75 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění1
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Costa del Sol
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře