Prodej bytu 3+kk, 106 m², Casares, Španělsko

Casares, Španělsko | 106m²

ID 135/4787
Kontakt
285 000 EUR

Alcazaba Lagoon III je rezidenční komplex vašich snů. Třetí fáze výstavby je složena ze 78 exkluzivních jednotek a nabízí 3 a 4 pokojové apartmány a lofty s velkolepými terasami. Vzdušné obytné prostory, které navazují na balkony a terasy, jsou místem, kde si můžete užít skutečný styl středomořského života. Všechny byty mají samostatné skladovací prostory, podzemní garáž a výtahy, klimatizaci, ústřední topení, satelitní televizi. Komplex je obklopen exotickými zahradami přesahující přes 40 000 m2.

Byty jsou postaveny po malých obytných jednotkách mezi velkými zelenými zónami palem, tropických rostlin a bazénů, které vytvářejí zelený středomořský ekosystém. Křišťálové vody laguny jsou vždy jasné a obklopuje ji nejkrásnější krajina. Ráj pro četné vodní sporty, jako je pádlování, kanoistika, plachtění, kite surfing, windsurfing atd. Chodník lemuje okraj laguny, takže si při procházkách, běhání nebo jiných sportovních aktivitách můžete užívat přirozeného prostředí a výhledů. Umělé pláže jsou z jemného béžového písku a mají oblasti sluneční paluby a zóny pro plážové sporty, komunální služby, šatny a sprchy.

Costa del Sol nabízí jeden z nejkrásnějších evropských ekosystémů. Nejen že má výjimečný počet slunečných dnů, ale je také chráněn před zimními větry horami a v létě má mírnější klima.
Vynikající dopravní spojení, letiště na dosah ruky a veškeré služby od Marbelly po Gibraltar: golfová hřiště, restaurace a komerční oblasti, přístavy, hotely, nemocnice a školy.
Alcazaba Lagoon leží na okraji vesnice Casares, bílé vesnice, známé pro krásu svých turistických tras a nejlepších zátok pro plavání, rybaření a potápění.

KategorieByty 3+kk
LokalitaCasares, Španělsko
Okres
Velikost3 pokoje
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná106 m²
Plocha podlahová106 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění2
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Casares
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře