Prodej bytu 3+kk, 89 m², Benalmádena, Španělsko

Benalmádena, Španělsko | 89m²

ID 150/4787
Kontakt
353 000 EUR

Pusťte moře k sobě domů
LAR BAY je rezidenční komplex tvořený 90 domy s vynikajícím vybavením a povrchovou úpravou a špičkovým designem.
Domy se nacházejí pouhých 100 metrů od pláže a poskytují nádherný výhled na moře a horizont z jejich teras a prostorných prosklených ploch. Domy mají velikost od 70 do 190 m a skládají se ze 3 a 4-pokojových apartmánů a penthousů. Všechny domy mají vlastní kryté parkovací místo a velkou, prostornou komoru. Velké skleněné stěny, které se zvedají od podlahy ke stropu, se otevírají do kuchyně a obytných prostor s venkovními terasami. Speciální termoakustické sklo izoluje interiér k dokonalosti. Všechny domácnosti jsou vybaveny klimatizací se systémem chlazení/topení.

LAR BAY je uzavřený rezidenční komplex s kontrolovaným přístupem, což z něj činí bezpečný prostor pro vás a vaše blízké. Vstup do jednotlivých domácností je prostřednictvím videotelefonu a přístupového kódu. Komplex má prostorné společné oblasti, krásné zahrady a pěstěné zelené plochy, které vedou cestou k moři. Exkluzivní prostor pro celou rodinu zahrnuje solárium a bazény pro dospělé a děti.

Poloha u moře se vším na dosah
LAR BAY se těší poloze známé pro své příjemné klima, typické pro Středozemní moře s příjemnými teplotami po celý rok, kilometry pláží a blízkosti mnoha golfových hřišť. Ne nadarmo se také nazývá Costa del Golf. Benalmádena a Torrequebrada se mohou pochlubit více než 8 km pobřeží.

KategorieByty 3+kk
LokalitaBenalmádena, Španělsko
Okres
Velikost3 pokoje
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná89 m²
Plocha podlahová89 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění1
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Benalmádena
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře