Investiční byt 1+1 s balkonem, 36 m², Praha 10 - Záběhlice

Jabloňová, Praha - Záběhlice | 36 m²

ID 00993
Kontakt
4 500 000 Kč

Bytová jednotka 1+1 o užitné ploše 36 m² je umístěná v 7. NP s orientací oken a balkonu na východ. Umístění a orientace oken nabízí nádherný, panoramatický výhled na okolí a zeleň.
V domě jsou k dispozici 4 výtahy, non-stop ostraha a recepce, společné prostory k úschově kol či kočárků.

Byt je v udržovaném stavu a kompletně zařízený, v koupelně – hydromasážní sprchový kout s osvětlením a radiopřijímačem. Na plastových oknech jsou nainstalovány jak interiérové žaluzie, tak předokenní rolety. Balkon je zasklený.

Lokalita Zahradní město a Hostivař se pyšní širokou škálou obchodů a služeb. Sport i zábava, lékař a relaxace, obchody i služby – vše po ruce: sportovní areály HAMR, fotbalová hřiště a tenisový kurty, obchody TESCO, ALBERT, PENNY, ROSSMAN, poliklinika a banky, restaurace, pizzerie, služby a další.

Nedaleká Hostivařská přehrada, největší vodní plocha v Praze, nabídne rodinný odpočinek a zábavu - koupaní, běhaní, grilovaní, cyklostezky a mnoho dalšího.

Autobusové spojení nabídne rychlou a spolehlivou dopravu na metro „Skalka“, „Pražského povstání“, nebo i do moderní tramvajové, autobusové a vlakové stanice „Praha – Zahradní město“.

Momentálně je byt dlouhodobě pronajat spolehlivým nájemcům, avšak nájemní smlouva může být prodloužena, či vypovězena, dle přání nového majitele.

Rád Vám pomůžu i se zajištěním financováni.
Více informací na požádaní.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieByty 1+1
LokalitaJabloňová, Praha - Záběhlice
Okres
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná36 m²
Podlaží umístění7
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.E - Nehospodárná
Ukazatel ENB1.26 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Jabloňová
Praha - Záběhlice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře