Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pozemky U Lesa 2

Stavební pozemky pro luxusní nemovitosti na Praze 4

Více o projektu

Nabízíme Vám prodej prémiových stavebních pozemků, které se nacházejí v lukrativní části Prahy 4-Újezd u Průhonic. Pozemky jsou situovány do klidové zóny, mají rovinatý charakter a jsou určeny k výstavbě luxusních rodinných vil v moderním architektonickém provedení. Klienti se mohou inspirovat v již realizovaných domech v sousedství těchto pozemků a následně si projekt nechat přizpůsobit dle svých představ některým z developerem doporučených architektů.

Velkou výhodou těchto prémiových pozemků je připravovaný concierge přímo u vjezdu do této lokality, elegantně upravený veřejný prostor, zabezpečená bezpečnost v lokalitě, klidná čtvrť uprostřed zeleně, přírodní rezervace Meandru Botiče a Milíčovský les v sousedství, dobrá dostupnost do centra Prahy, přátelská komunita sousedů, občanská vybavenost a v neposlední řadě unikátní moderní architektura vil v sousedství.